17:30

Osób online 1485

Debiut Cana, Niemcy odpadają

Emre Can wobec problemów kadrowych w ekipie Joachim Löwa, otrzymał dziś szansę debiutu na EURO, wychodząc w pierwszym składzie Niemiec w półfinałowej konfrontacji z Francją.

Mistrzowie Świata w starciu z gospodarzami imprezy przegrali 0:2. 2 gole dla Trójkolorowych strzelił Antoine Griezmann. Piłkarz Atletico najpierw pewnie egzekwował rzut karny tuż przed zakończeniem pierwszej połowy.

W 72. minucie wykorzystując błędy w niemieckiej defensywie podwyższył prowadzenie Francji, zapewniając jej awans do finału, gdzie czeka już Portugalia.

Pomocnik Liverpoolu przebywał na boisku do 67 minuty, kiedy zastąpił go Götze. Can w pierwszej odsłonie otrzymał od Nicoli Rizzoliego żółtą kartkę.

Komentarze (10)

romic 07.07.2016 23:20 #
Fatalne zawody ale cóż można się było spodziewać jeżeli zamiast w okolicy środka pola biega w okolicy pola karnego.
uNiLFC 07.07.2016 23:24 #
idź się przewietrz (może wtedy wytrzeźwiejesz) i obejrzyj mecz jeszcze raz
SteviG 07.07.2016 23:26 #
Dobrze niech czerwoni wracają sie do sezonu przygotowywać :) Poza tym po euro miała sie rozwikłać sprawa Gotze wracaja do domu teraz to moze sprawa ruszy do przodu :)
patrykslaw 07.07.2016 23:39 #
Bardziej liczę że sprawa z Sissoko pójdzie do przodu niż z Mario
SteviG 07.07.2016 23:40 #
Ale i tak i tak niech chłopaki wracają do domów szybkie wakacje i przygotowania do ligi :D
RK23 07.07.2016 23:45 #
Czan bardzo dobre zawody. Raz mu uciekl chyba Grizman, ale mial juz zolta kartke a w pojedynku biegowym nie mial szans. Biegal w okolicy pola karnego Fracuzow bo chciał pokazac Milerowi jak się strzela w swiatlo bramki.
Diamne 07.07.2016 23:54 #
Tytuł jak z Wyborczej xD
uNiLFC 07.07.2016 23:56 #
Grał wyżej bo takie polecenie dostał od trenera
NazwaUżytkownika 08.07.2016 08:09 #
A ja liczę na to, że zainteresujemy się Hectorem. Bardzo dobre zawody w jego wykonaniu. Pracuje na całej lini przez 90 min, czyli tak jak lubi Kloppo. Myślę, że byłby sporym wzmocnieniem składu.
uNiLFC 08.07.2016 10:00 #
Pisać, że Sissoko to byłoby wzmocnienie dla nas to tak jak kur** napisać, że Lovren to dobry obrońca. Czy ty oglądałeś Newcastle w tym sezonie? Fani tego klubu najchętniej wypchnęliby go z klubu siłą bo to leniwy skurczybyk, który przez cały sezon nie zrobił NIC.. Ale co się dziwić. Widocznie niektórym kibicom podoba się to w jakim miejscu jesteśmy i chętnie budowaliby drużynę na takich Sissokach czy innych Diame xDD

Spięcie, które symbolizuje kryzys Liverpoolu  (5)
29.04.2024 19:16, GiveraTH, The Athletic
Gravenberch: Każdy jest rozczarowany  (1)
29.04.2024 15:21, Margro1399, Liverpoolfc.com
Dirk Kuyt: Anfield pokocha styl Arne Slota  (1)
29.04.2024 14:43, Bartolino, The Athletic
Salah zostanie w klubie na kolejny sezon  (34)
29.04.2024 13:11, BarryAllen, The Athletic