05.05.2024
17:30

Osób online 1211

Pewne zwycięstwo nad Fleetwood

Po dobrym występie liverpoolczycy bez problemu pokonali Fleetwood 5:0. W 53. minucie po serii szybkich podań zapoczątkowanych rzutem wolnym gola na 2:0 zdobył Ben Woodburn. Wynik w 69. minucie podwyższył Lucas, zaś dwie kolejne bramki dołożył jego rodak, Roberto Firmino. Dwie asysty zanotował z kolei Ryan Kent.

Szpilu97 13.07.2016 21:57 #
Mamy zdolną młodzież! 2 lata ciężkiego treningu z Kloppem i możemy celować wysoko!
Peter1892 13.07.2016 21:57 #
Nie oglądałem pierwszej połowy i chciałem się spytać, jak wypadł Marković?
SteviG 13.07.2016 21:57 #
Jeżeli będą pod dobrym okiem jak JK i nie odbije im woda sodowa do głowy mamy przyszłość :)
Szymi17LFC 13.07.2016 21:57 #
@Peter Średnio.. Takie 6/10
Peter1892 13.07.2016 21:58 #
@Szymi dzięki ;)
użytkownik zablokowany 13.07.2016 21:58 #
Lyzwa7 13.07.2016 22:02 #
Peter- parę fajnych zagrań, mógł mieć asystę/dwie, aktywny na początku, ale potem zgasł. Jak już kolega pisał- takie 6/10.

Znakomicie pokazał się Kent, widać, że dojrzał, nie plącze się w nieustannych dryblingach i nie gra egoistycznie. Dwie asysty, parę dobrych podań, nieustannie stwarzał zagrożenie.

Najgorzej zagrali prawi obrońcy, o ile Randall chociaż starał się włączać do ataków to Flanagan był tragiczny.
Sherwood97 13.07.2016 22:03 #
Markovic zagrał poniżej swoich możliwości w ostatnim meczu wyglądał dużo lepiej. W tym meczu mało widoczny. Cieszy wygrana i forma naszej młodzieży,którzy zapowiadają się bardzo obiecująco.
uNiLFC 13.07.2016 22:09 #
@Sherwood97 Jak masz grać dobrze jak za twoimi plecami biega Flanagan, który jest upośledzony w ataku?
kamil007 13.07.2016 22:32 #
wg mnie rezerwa zagrała lepiej niż pierwszy skład.
777daw 13.07.2016 22:51 #
Ejaria fajny mecz przypomina mi troche Pogbe i ze wzgledu na warunki fizyczne jak i styl gry :)
reggie31 13.07.2016 23:54 #
Sorry, ze wbijam w srodku waszych opinii, nie czytalem, bo nie mialem dostepu do neta. Widzialem caly mecz i mysle, ze Grujic bedzie dobrym zmiennikiem dla naszych pomocnikow. Ma szybkosc, drybling co pokazal przy karnym i do tego mysli.. Takich nam potrzeba ;)
Bonkil 14.07.2016 07:11 #
Krótki skrót :

Ogólnie stronkę polecam.
Lukasch 14.07.2016 09:47 #
Dlaczego nie dać Grujiciowi szansy w pierwszej 11, jeśli dalej będzie się tak rozwijał? Wiem, że pomocnika jeszcze ściągniemy, ale ja wierze w duet Emre + Marko. JK by ich zorganizował :). Nie wnioskuje tego po jednym meczu, lecz po występach w Crvenie.
vsher 14.07.2016 10:22 #