05.05.2024
17:30

Osób online 1543

Rezerwowi dają zwycięstwo

Liverpool w swoim szóstym przedsezonowym sparingu pokonał AC Milan 2:0. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, lecz po przerwie gra the Reds poprawiła się za sprawą rezerwowych. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Divock Origi, który świetnie poradził sobie z obrońcą w polu karnym. W 73. minucie wynik ustalił Roberto Firmino.

Origi wydawał się najaktywniejszym zawodnikiem the Reds w drugiej odsłonie. Kilkanaście minut po pierwszym trafieniu Belg powinien mieć na koncie drugą bramkę, jednak sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego.

Arbiter nie miał już jednak nic do powiedzenia przy golu Roberto Firmino na 2:0. Brazylijczyk przyczaił się niczym rasowy lis pola karnego, dobijając piłkę po strzale Sheyiego Ojo.