05.05.2024
17:30

Osób online 970

Barcelona pobita na Wembley

Liverpool nie zwolnił tempa z pierwszej połowy i po przerwie strzelił trzy kolejne gole, które ustaliły wynik meczu z Barceloną na 4:0. W 47 minucie piłkę do własnej bramki skierował Javier Mascherano, a zaledwie kilkanaście sekund później w sytuacji sam na sam golkipera Barçy pokonał pewnie Divock Origi. W doliczonym czasie gry Katalończyków przepięknym strzałem głową dobił Marko Grujić.

Komentarze (31)

opiekacz 06.08.2016 20:09 #
Dawać tu kurwa transformesów, ich też zlejemy!
brandao 06.08.2016 20:09 #
Wooow :D
Vince 06.08.2016 20:09 #
Co prawda to tylko mecz towarzyski, ale 4:0 robi wrażenie.
pinki 06.08.2016 20:10 #
Wspaniały występ Mane i Klavan'a.Mimo tego,że to tylko sparing zwycięstwo z Barceloną to wielki sukces.
stevenGe 06.08.2016 20:10 #
Coś pięknego, niby tylko towarzyski :) ,ale duma rozpiera :)

damiand 06.08.2016 20:11 #
Akcje, po których padły bramki naprawdę były dobre.
Ale trzeba przyznać, że Barcelona w iście "wakacyjnej formie". A LFC podszedł do tego meczu znacznie poważniej.
BiałyWilk 06.08.2016 20:12 #
Nasza zapchaj dziura, solidny rezerwowy Klavan, pokazuje że to od niego powinno zaczynać się ustalanie składu. Brawo.
4:0 Coś pięknego. :)
reddsPL 06.08.2016 20:12 #
Zaje*ista sprawa i uczucie pokonać Barcelonę :) MOTM Mane i Klavan jak dla mnie ;)
kubaburza 06.08.2016 20:12 #
Twarowski napisał na swoim profilu że Liverpool musi lepszych rywali dobierać bo łatwe wygrane niczego nas nie nauczą :D
klimat1g 06.08.2016 20:12 #
Jestem dumny z chłopaków.
Bramka Grujica chyba idealnym zwieńczeniem dzieła z możliwych.
fellipe1892 06.08.2016 20:15 #
To lubię
Mike1710 06.08.2016 20:16 #
Lazar jaka zajebista asysta Grujica! Oby walczyli w taki sposób w każdym meczu.YNWA
jooggi 06.08.2016 20:16 #
Troche ochłońcie bo to tylko Towarzyskie spotkanie tak przynajmniej potraktowała je Barca w przeciwieństwie do nas . Nie chce przypominać co pisalisćie po meczu z Roma :D
Mimo to dobre spotkanie chłopaków oby tak dalej !:)
PUMA 06.08.2016 20:16 #
A przed meczem kto by się spodziewał?
Idźmy dalej tym tro(klop)pem!
Alexandre 06.08.2016 20:18 #
Kiedy ceremonia świętowania mistrzostwa Anglii?
wesam 06.08.2016 20:19 #
Mecz w naszym wykonaniu super! Firmino musi popracować nad chłodną głową bo tą setkę to koncertowo spier*olił
RK23 06.08.2016 20:21 #
5zł kurs na Liverpool, postawiłem 2zł i jestem zwycięzcą :v
ivers 06.08.2016 20:26 #
Barca widać jeszcze w wakacyjnej formie,a nasi potraktowali mecz dużo poważniej.Ten Grujić mi imponuje widać,że ma chłopak papiery na granie.
Szpilu97 06.08.2016 20:35 #
Jakby ktoś miał pełny mecz do pobrania to proszę o link. :]
BartekLfc1993 06.08.2016 20:37 #
Tak jak wspomniał kolega niżej, tak powtórze i ja.
Brawa dla chłopaków, bo sie im należą. Jednak nie ma czego świetować (haha), bo Barca EWIDENTNIE ten mecz miała gdzieś.
Nawet Suarez który zawsze wychodzi zwycieżać jakiś taki niemrawy ;)

YNWA!
LUKASp 06.08.2016 20:44 #
A może po prostu przegrali bo byliśmy od nich lepsi. Nie ma co usprawiedliwiać Barcy na siłę.
filarowicz 06.08.2016 21:07 #
wakacyjna forma czy nie, ale z Mistrzem Anglii wygrali 4-2, a z Nami przegrali 4-0.
AirCanada 06.08.2016 21:18 #
Niesamowite, mimo że to tylko sparing :-)
mibaloo 06.08.2016 23:24 #
Kur... orgazma dawac na m tu 14 i kanonierow
Szycha4411 07.08.2016 00:56 #
Widać, że Barca roztrenowana na maxa, na pełnym luzie podeszła do meczu. Cieszy zwycięstwo, ale rywale nie śpią. :) YNWA!
AdamR 07.08.2016 02:17 #
Nawet nie wiem co napisac. Czapki z glow!

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)