05.05.2024
17:30

Osób online 974

McAuley daje zwycięsto drużynie U-18

Glen McAuley trafił do siatki dwukrotnie w wygranym meczu 3:1 Liverpoolu U-18 nad Stoke City, który odbył się w sobotni poranek. Urodzony w Dublinie napastnik obie bramki zdobył w pierwszej połowie po asystach Adama Lewisa.

Pierwsza bramka padła już w pierwszych 15 minutach meczu, kiedy McAuley z zimną krwią wykończył dośrodkowanie Lewisa.

Drugi gol padł po podobnej kombinacyjnej akcji, tym razem jednak Lewis szarżował do linii końcowej boiska skąd zagrał lekko do tyłu tam znalazł się Glen pakując piłkę do siatki.

Nadzieje Stoke na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku zmniejszyły się z momentem czerwonej kartki dla jednego z zawodników.

Mimo to młodzi zawodnicy the Potters wrócili do gry za sprawą bramki Jordana Greenidge’a 20 minut przed końcem spotkania.

Piłkarze Akademii Liverpoolu zdobycie trzech punktów przypieczętowali w doliczonym czasie gry, gdy bramkę na 3:1 zdobył Rhian Brewstera.