05.05.2024
17:30

Osób online 979

Rezerwy rozbijają Tottenham

Rezerwy Liverpoolu w niedawno zakończonym spotkaniu pokonały 6:2 Tottenham. Czerwoni bardzo szybko zadali decydujące ciosy w rywalizacji z Kogutami, prowadząc już po 10. minutach różnicą 3 bramek.

Po pierwszej połowie the Reds prowadzili 4:0, za sprawą bramek Wilsona, Woodburna, Brannagana i Trenta Alexandera Arnolda.

W 56. minucie Koguty strzeliły bramkę, jednak kolejne ciosy znów wyprowadził Liverpool. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się ponowie Brannagan, następnie wynik podwyższył wprowadzony z ławki rezerwowych Lennon.

W doliczonym czasie gry Tottenham strzelił gola z rzutu karnego, ustalając rezultat rywalizacji.

Skład Liverpoolu: Grabara, Arnold, Maguire, Ilori, Whelan, Stewart, Wilson, Virtue (Phillips 59') T Gomes (Lennon 72'), Brannagan, Woodburn.