05.05.2024
17:30

Osób online 850

Skład Liverpoolu na mecz

Znamy już skład, jaki desygnował Jürgen Klopp na dzisiejsze starcie w Pucharze Ligi z Derby County.

Pierwszy skład: Karius, Clyne, Matip, Klavan, Moreno, Lucas, Grujić, Henderson, Coutinho, Firmino, Origi.

Rezerwowi: Mignolet, Lovren, Milner, Can, Ejaria, Mané, Ings.

Komentarze (17)

BojanLFC 20.09.2016 19:47 #
Jest Ingsior!
deekuu 20.09.2016 19:48 #
Wreszcie doczekaliśmy się Marka w jedenastce
TheKrzychu 20.09.2016 19:48 #
Będzie dobrze, bo skład mocny :) Liczę na czyste konto i pewną wygraną już po pierwszej połowie. Oby obyło się bez kontuzji.
Witalis 20.09.2016 19:51 #
Poważne podejście Kloppa do tych rozgrywek jest w pełni zrozumiałe. Jednak, czy potrzebne jest wystawienie na klub z Championship ze złą passą Coutinho i Firmino? Ings potrzebuje jak najwięcej gry, a jeśli chodzi o Cana to pewnie nie jest gotowy na rozegranie pełnych 90 minut. No nic, skład aż za mocny. Ciekawe jak będzie grał Origi na szpicy. Liczę na zwycięstwo i zero z tyłu.
Lyzwa7 20.09.2016 19:52 #
Poza Lucasem jest spoko.
SteveHarrisOwen 20.09.2016 20:00 #
Klopp naprawdę chce wygrać jakieś trofeum w tym sezonie.
Ciekawe jak szybko wejdzie Ings i czy będzie miał okazję się zaprezentować, bo jak będziemy wygrywać 3:0 i wejdzie na 30 minut podczas których nie będzie się nam już chciało wysilać z atakowaniem, to raczej niczego się nie dowiemy.
saintlfc 20.09.2016 20:04 #
Sturridge pewnie focha strzeli :p
opiekacz 20.09.2016 20:12 #
Niech się chłopaki zgrywają. Fajnie by było Ejarie i Ingsa zobaczyć.
Cierpol 20.09.2016 20:13 #
Wie ktoś może czy jest transmisja w TV?
Gebe 20.09.2016 20:15 #
@Cierpol
Nie ma.
masterkik 20.09.2016 20:16 #
A ja uważam że wpuszczanie rezerwowego składu nie jest żadną szansą dla zawodnika bo w potencjalnym meczu o wyższe cele będzie grał z 10 partnerami o poziom wyżej jeśli chodzi o umiejętności i dyspozycję.
Wymiana po 1 osobniku w formacji to maks moim zdaniem jeśli chce się sprawdzać potencjalne zmiany w pierwszej 11.

Z drugiej strony może Jurgen zakłada że gra 1x w tygodniu to sezonowy incydent i nie można odzwyczaić zawodników od takiego systemu rozgrywek...za rok o tej porze gra co 3 dni wyniszczy połowę rozleniwionego składu.

Po trzecie jesteśmy po niemałej przebudowie. Takie mecze to idealny moment na zgrywanie się w warunkach meczowych.
Radbug 20.09.2016 20:30 #
Świetny skład. Balans pomiędzy jakością pierwszego składu a pozwoleniem zagrać kilku rezerwowym zachowany. Jestem pod wrażeniem.
scorpionlfc5 20.09.2016 20:34 #
Trochę lipa że Klavan gra. On powinien być tylko wstawiany w sytuacjach bardzo rezerwowych. Jest stary i nie ma co na niego stawiać. Lepiej niech się gracze perspektywiczni zgrywają ze sobą. Widać Moreno nie skreślony jeszcze. A tak to składzik fajny. Zobaczymy jak się zaprezentują. Jest gdzieś mecz na NC+?
maz78 20.09.2016 20:34 #
Fajnie jest Grujic.pozniej Ings i Can mysle.ze tez zagra.Moze ten mecz bedzie ostatnim dla Moreno w barwach The Reds.
deus 20.09.2016 20:36 #