05.05.2024
17:30

Osób online 1012

Skromne prowadzenie do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie wygrywa w wyjazdowym starciu z Derby 1:0. The Reds wyszli na prowadzenie w 24. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Ragnar Klavan i z bliskiej odległości umieścił ją w sieci.

Komentarze (23)

Luukka 20.09.2016 21:34 #
Może nich Moreno zostanie w tym Derby...
kubaburza 20.09.2016 21:34 #
Różnica klas widoczna, jednak wynik nie powala.. trzeba ich skatować jak straż miejska 20 latka
TheKrzychu 20.09.2016 21:35 #
Solidna pierwsza połowa, oby tak dalej! :)
Fsobczynski 20.09.2016 21:35 #
niezła połowa, brakowało wykończenia. Origi zmarnował sytuacje 2 na 2 z Bobbym. Ogólnie całkiem nieźle. No i ta interwencja Kariusa poza polem karnym miodzio :D
RedLeto 20.09.2016 21:35 #
Na moim streamie mecz wygląda jak "sensibble world of soccer". Kumatych pozdrawiam :)
TheGod 20.09.2016 21:35 #
ale nam bramkarz dupsko uratował
Radbug 20.09.2016 21:37 #
Znowu Moreno? Napiszcie mi co tym razem przeskrobał, bo nic takiego na boisku nie widziałem i nie mogę się domyślić. Czy kolejny raz skrót myślowy, kiedyś było "wina Tuska" a u nas "wina Moreno"?

Chodzi o żółtko za dyskusję?
jooggi 20.09.2016 21:37 #
Spacerek :D
Zizi92 20.09.2016 21:38 #
No jak na kogo jedziemy, to co, jak zwykle Moreno nie? :D
Weźcie już przestańcie :P Jedynie co można pojechać to na Origiego że zmarnował tą akcję 2v2 :P
despero 20.09.2016 21:38 #
Bardziej na Topie jest teraz że to Mignolet zawalił☺
wesam 20.09.2016 21:39 #
scorpionlfc5 napisał o 20:34: 0

"Trochę lipa że Klavan gra. On powinien być tylko wstawiany w sytuacjach bardzo rezerwowych. Jest stary i nie ma co na niego stawiać. Lepiej niech się gracze perspektywiczni zgrywają ze sobą".

- Tymczasem ten staruch strzela bramkę i gra na prawdę dobrze.
jooggi 20.09.2016 21:40 #
Redbug
Ja dłuuugo wierzyłem w Moreno ale chyba przestaje bo na prawde dzis gra kiepsko zle sie porusza, ustawia zagrywa za plecy nigdy go z tylu nie ma i tak mozna by wymieniac jesli by jego wystep zanalizować dobrze :)
Nie mam nic do niego ale Millner mnie bardziej przekunuje na lewej obronie mimo ze jest pomocnikiem prawonoznym :D
Swiader92 20.09.2016 21:41 #
Ja bym powiedział ze momentami za bardzo samolubnie
Kartas 20.09.2016 21:41 #
Mignolet i Lovren out!!! Aaaaa sory dziś nie grają :P
Tak serio to Origi 2 razy mógl wypuścić gościa 1 na 1 i sam się poplątał i guzik z tego wyszło. Tak za bardzo nam się do połowy połowy grać nie chciało potem coś się ruszyło. Strzelić jeszcze ze 2 i git
ManiacomLFC 20.09.2016 21:43 #
@jooggi Moreno dziś w defensywie nic nie zawalił, a w ofensywie jest pożyteczniejszy od Coutinho. Brazylijczyk gra jak klasyczny Lallana dzisiaj - porobi bezsensownych kółeczek i nic z tego nie wynika

Rozumiem kontruktywną krytykę, ale fani uczepili się Moreno i Lucasa jak pijany płotu i nie odpuszczą dopóki ci nie odejdą z klubu
RK23 20.09.2016 21:44 #
Oczywiście, że można się przyczepić do Moreno. Biegnie za akcją, a nie zaraz piłka została na środku a Hiszpan już pod bramką rywala. Wyobraźmy sobie, że tracimy piłkę idzie kontra i gdzie nasz LO?
kubaburza 20.09.2016 21:44 #
Nawet Najman tak nie klepie jak Coutinho dzisiaj :D
Shinoda 20.09.2016 21:45 #
Akurat Lucas to gra źle, ale do tego to już nie tylko ja przywykłem i nie ma co się nad tym rozpisywać.
BartekLfc1993 20.09.2016 21:53 #
"klasyczny Lallana dzisiaj - porobi bezsensownych kółeczek i nic z tego nie wynika" - wtf?! Lallana od przyjścia Kloppa zrobił mega progres, a jeszcze da się zauważyć na forum, że niektórzy myślą inaczej.

Nie wiem co bym musiał zażyć żeby coś takiego napisać.
madman99 20.09.2016 21:57 #
co tam chujki? na kogo jedziecie po pierwszej polowie? musze powtorzyc pytanie bo mnie cenzura skasowala, na tym forum mozna robic gowno z pilkarzy ale forumowcowy sa nietykalni.
Radbug 20.09.2016 22:03 #
@jooggi
Ale wiesz, że Derby nie przeprowadziło praktycznie żadnej groźnej akcji? Kiedy źle się ustawił, kiedy nie zdążył wrócić skoro Barany nie miały nawet 1 groźnej sytuacji? W ataku dużo traci, ale to, że próbuje zagrywać trudne piłki akurat dzisiaj na + bo klepanie i podań o długości 5 metrów przy lini środkowej dzisiaj za dużo. W ataku moim zdaniem też dobrze wychodził na pozycję i często klepał z Coutinho i Firmino. Ogólnie nic nie zawalił i na pewno nie jest najgorszy na boisku. Nie ma żadnego powodu by akurat do niego się przyczepić pod jakimkolwiek pozorem.
RedTom 20.09.2016 22:03 #
0-3 :) jedziemy jak z Baranami w drugiej połowie..... ups... to ich przydomek :D
scorpionlfc5 20.09.2016 22:09 #