05.05.2024
17:30

Osób online 980

3:0 do przerwy

Po energicznej pierwszej połowie the Reds prowadzą z Tygrysami 3:0. Na listę strzelców wpisali się Lallana, Milner oraz Mané. Za zablokowanie ręką strzału Coutinho czerwony kartonik obejrzał Elmohamady.

Podczas pierwszych minut liverpoolczycy wyraźnie dominowali, z kolei zawodnicy Hull starali się wykorzystać długie podania oraz kontry.

W 9. minucie na listę strzelców powinien wpisać się Coutinho, jednakże nieczysto uderzył w piłkę. Brazylijczyk zrehabilitował się już 8 minut później, kiedy to znakomitym podaniem obsłużył Adama Lallanę, który umieścił piłkę w siatce.

W 28. minucie po szybkiej kontrze Mané wystawił do Coutinho. Brazylijczyk uderzył w światło bramki, lecz zmierzającą do bramki piłkę zablokował ręką Elmohamady. Defensor Hull został ukarany czerwoną kartką, a jedenastkę na bramkę zamienił bardzo aktywny na lewej flance James Milner.

W 35. minucie było już 3:0. Z piłką w polu karnym obrócił się Mané i strzałem przy słupku nie dał żadnych szans Marshallowi.

The Reds zdominowali grających od 28. minuty w dziesiątkę Tygrysów, a dzięki stworzonym okazjom mogli prowadzić znacznie wyżej.