05.05.2024
17:30

Osób online 1000

Młodzież przegrywa z Evertonem

Liverpool U-18 poniósł dotkliwą porażkę w miniderbach z Evertonem w sobotni poranek. The Reds zostali pokonani przez Tofików aż 4-1. Zawodnicy Kevina Sheedy'ego wyszli na prowadzenie w Kirkby w 10 minucie gry po tym, jak Antony Evans wykończył akcję uciekając dwóm środkowym obrońcom.

Napastnik the Reds Rhian Brewster miał dwie dobre okazje przed przerwą, lecz żadnej nie wykorzystał.

Bramkarz rywali Chris Renshaw popisał się imponującą interwencją broniąc ładny strzał z woleja po dośrodkowaniu Toniego Gomesa.

Liverpool musiał czekać do drugiej połowy na wyrównanie wyniku, kiedy to Dhanda z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce dobijając zablokowany strzał Gomesa.

Remis nie trwał długo, ponieważ Evans sprytnie wykończył akcję po długim rajdzie od linii pomocy.

Następna bramka Evertonu padła trochę szczęśliwie po dośrodkowaniu Daniela Bramalla, które przelobowało bramkarza Liverpoolu Caoimhina Kellehera i wpadło w długi róg bramki.

Bramall strzelił czwartą bramkę dla Evertonu dokładając tylko nogę po podaniu Beniego Baningime'a.

The Reds otrzymali kolejny cios po meczu, kiedy dowiedzieli się, że Adam Lewis, który został zniesiony podczas meczu na noszach, doznał kontuzji.