05.05.2024
17:30

Osób online 1016

Gospodarze prowadzą do przerwy

Pierwsza połowa to jedno wielkie rozczarowanie dla fanów Liverpoolu, gdyż ich ulubieńcy przegrywają na Liberty Stadium 0:1. Łabędzie wyszły na prowadzenie w 8. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę w bramce strzeżonej przez Kariusa umieścił Leroy Fer.

Komentarze (23)

AirCanada 01.10.2016 14:17 #
Dramat ...
Lfciorek 01.10.2016 14:17 #
Po co wygrywać z czołówką ja sie pytam? Po co? Jeżeli tak to sie skończy - dramat. Mam nadzieje, że Klopp ich zmasakruje w szatni.
ololfc 01.10.2016 14:18 #
Rodgers powinien dawać więcej szans Suarezowi
Bartek97sz 01.10.2016 14:18 #
No nie gramy najlepiej, ale co odpierdala Michael Olivier to kurwa żart..
redpepper 01.10.2016 14:19 #
Popierdolmy więcej o mistrzostwie i kolejne wywiady o tym jaki to Liverpool jest mocny i w ogóle buahahaha
thomas 01.10.2016 14:19 #
Wreszcie wrócił "stary, dobry" Liverpool...
Jeszcze 45 minut, jazda.
kulsky 01.10.2016 14:20 #
To jest ten dzien, w ktorym nasi nie potrafia nawet podac pilki, wiec sie nie dziwic, dlaczego przegrywamy. Lovren ciągle daje napastnikom swansea okazje do strzelenia gola, Karius nie wychodzi do wysokich piłek w polu karnym, Wijnaldum znowu obok meczu, Coutinho z Firmino jak to na nich przystało, jeden mecz świetny, drugi totalna klapa, że nawet podać nie potrafią. Sturridge z Mane jedynie coś próbują, a ta żółta za symulkę to już Oliver się popisał, symulka to przecież nie była, bo go obronca swansea ewidentnie odepchnął, wiec o co chodzi.
Juluz 01.10.2016 14:20 #
Mam nadzieje, że Klopp zrobi z naszymi w szatni to samo, co Swansea z nami w pierwszej połowie. Ciężki opieprz i do boju!
Jedi13 01.10.2016 14:20 #
Narzucili nam swój styl gry. Ale spokojnie widać było że się zmęczyli. Druga połowa będzie nasza. Więcej spokoju, zimnej krwi i będzie dobrze.
paranormalnY 01.10.2016 14:20 #
Łabądki rozdziobały balonik tak ładnie napompowany przy okazji meczu z Hull
Alexandre 01.10.2016 14:21 #
Origi na boisko.Będziemy groźniejsi przy wrzutkach.
BartekLfc1993 01.10.2016 14:22 #
kulsky - chyba jakiś inny mecz oglądasz, ale za takie coś się karnych nie gwiżdże w Anglii.
BiałyWilk 01.10.2016 14:23 #
Drżę przy każdej wrzutce gdy w bramce mamy Mignoleta i przy każdym przyjęciu i wykopie gdy obrońcy naciskają Kariusa... Wysłaliby scoutów do Polski... akurat na brak dobrych bramkarzy nigdy u nas narzekać nie można..
kulsky 01.10.2016 14:24 #
BartekLfc1993
Przecież nie mówię, że to był karny? Symulki nie było, bo sam z siebie na ziemię sie nie rzucił, ale na karny to było za mało. Zolta kartka niepotrzebna.
madman99 01.10.2016 14:26 #
chyba jedna z najslabszych polowek za czasow Kloppa, wyglada to tak jakbysmy przed meczem pomysleli ze sam sie wygra, zero pressingu jedyny Lallana trzymal poziom w tym względzie, JK musi nimi wstrzasnac, jak dobrze wejdziemy w druga polowe to mozna to jeszcze wygrac.
Kanters 01.10.2016 14:28 #
Niestety tak sie konczy nadmierne pompowanie balonika wiecej pokory...
ivers 01.10.2016 14:28 #
Zobaczymy drugą połowę,ale ja dziś nie widzę nas w roli zwycięzców.Remis to chyba będzie sukces.
kacciq 01.10.2016 14:28 #
BiałyWilk

A kogo obchodzi Twoja nerwica? Karius dobrze wprowadza piłkę.

Więcej spokoju, cierpliwości, na pewno Klopp o tym wspomni w szatni. I Origi za Firmino bo tylko wkurwia.
kacciq 01.10.2016 14:29 #
I skończcie pierdolić o tym baloniku bo to się już żałosne robi. Mecz jak mecz, Swansea gra dobrze my słabiej i tyle, a baloniki to sobie możecie na urodziny kupić i wtedy o nich rozprawiać.
damiand 01.10.2016 14:29 #
Brakuje agresji w grze, pressingu.
BartekLfc1993 01.10.2016 14:42 #
kulsky- to przepraszam zle zrozumiałem ;)
Jedziemy z nimi!
kulsky 01.10.2016 14:44 #
Nie ma sprawy. Firmino na szczescie strzelil to główką. Gramy juz lepiej, suszarka kloppa działa.