05.05.2024
17:30

Osób online 923

Liverpool wygrywa ze Swansea

Liverpool zdołał odwrócić losy rywalizacji i wywozi 3 punkty z Walii! Gospodarze prowadzili od 8. minuty po golu Fera, lecz w drugiej odsłonie dzięki bramkom Roberto Firmino i Jamesa Milnera, podopieczni Kloppa zapewnili sobie cenne 3 oczka.

Komentarze (38)

wojtekwjp 01.10.2016 15:22 #
Słabiutki ten nasz KARIUSZ :(
kulsky 01.10.2016 15:22 #
Ostatnia okazja Swansea w doliczonym powinna skonczyc sie bramka. Karius w ogole nie wychodzi do górnych piłek, na ten moment to ja wole Mignoleta..
Mort 01.10.2016 15:23 #
No to kto tam chcial w przerwie sciagac Firmino z boiska?
Bartek97sz 01.10.2016 15:23 #
Mecze trwają 90, a nie 45, brawo Panowie, teraz United
Juluz 01.10.2016 15:23 #
Nie sądziłem, że będę tęsknił za wychodzeniem do dośrodkowań Miniole
pawi 01.10.2016 15:24 #
tak sobie myśle czy to nie była TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO i Mignolet sie przebrał za Kariusa :d
BiałyWilk 01.10.2016 15:24 #
Cieszy to, że potrafimy wygrać nawet w spotkaniu, w którym nie wszystko idzie po naszej myśli. :)

Nie można zawsze grać wybitnie, ale takie mecze pokazują charakter drużyny!
damiand 01.10.2016 15:24 #
Henderson zagrał wyśmienicie.
Brawo dla kibiców The Reds na stadionie! Dziś byli naprawdę dwunastym zawodnikiem.
FunkyCzouo 01.10.2016 15:27 #
Simon wracaj...
MaksiuLFCSanok 01.10.2016 15:28 #
Więcej wiary chłopaki, ja wierzyłem udało się. Mignolet < Karius ???
deekuu 01.10.2016 15:28 #
Wyglądało to jak powtórka z Burnley, ale na szczęście są 3 punkty. :D
Rado1737 01.10.2016 15:28 #
Nasi piłkarze nie zapominają o kibicach i przypomnieli się w postaci meczu z adrenaliną :)
reddsPL 01.10.2016 15:28 #
Nieważny styl, ważne 3 punkty! Czasami trzeba i tak wygrywać mecze. Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa! YNWA!
burmanek8 01.10.2016 15:29 #
Sturridge irytuje strasznie, nic nie gra i jeszcze ma wiecznie pretensje do wszystkich. Nic dziwnego, że nie gra w pierwszej 11
kulsky 01.10.2016 15:29 #
Jak naprawić Kariusa - ma wychodzić do wysokich piłek i piąstkować - tyle. W premier league jest wiece wrzutek i musi być odwazny i się tego nie bać. On zamiast tego zostaje w bramce a nasza obrona nie pomaga.
Jedi13 01.10.2016 15:29 #
Jak to mówił Śp. Kazimierz Górski ... Dopóki piłka w grze dopóty wszystko się może zdarzyć. Niektórzy po ! połowie już zmieniliby njlepiej całą 11... Śmiech na sali.

Takie zwycięstwo jest warte więcej niż takie 5:1 z hull czy 4:1 z Lisami
deus 01.10.2016 15:30 #
Uff, wymęczone 3 pkt, ale jakże cenne. Czy tylko ja mam pełne spodnie po każdym stałym fragmencie czy dośrodkowaniu w nasze pole karne ? Karius bardzo niepewnie, czemu nie wychodzi do dośrodkowań ??
madman99 01.10.2016 15:30 #
brawo, tak jak pisalem w przerwie Klopp ich porzadnie opierdolil, zmotywowal i zaczeli grac w drugiej polowie, takie zwyciestwa gdy jest ciezki dzien, zle sie uklada mecz i nic nie wychodzi sa bezcenne, martwic moze gra Stu ktory jest cieniem pilkarza i tradycyjnie obrona, dzisiaj swansea miala ze 3-4 okazje ktore powinni wykorzystac, w dodatku karius chyba nie zaliczyl jeszcze udanej interwencji ale on ma poki co kapital zaufania i czas na aklimatyzacje, i kurwa mamy 16 pkt !!!
AirCanada 01.10.2016 15:30 #
Zwycięstwo, odhaczony wyjazd na niewygodnym terenie. Zapominamy o bezbarwnej pierwszej połowie i jedziemy dalej! Taki początek weekendu to ja lubię! MOTM Firmino!

Współpraca Mane ze Sturridge'm to tak wygląda, że się momentami płakać chce. Trochę śmieszne były te sytuacje, gdy np Can leciał i miał przed sobą Fabiańskiego i się bał strzału oddać :)

Słabszy mecz Coutinho wg mnie (chociaż w drugiej połowie zdecydowana poprawa), Mane bez błysku, ale w odpowiednim momencie i miejscu pojawiał się Firmino. Dobrze, że ten zespół nie polega tylko na jednym zawodniku w ofensywie.

Mam nadzieję, że Lallana po przerwie reprezentacyjnej będzie do dyspozycji Kloppa, bo to teraz niezwykle ważny element w układance Niemca.
adiczny 01.10.2016 15:32 #
Kolejny świetny mecz Hendersona. Nawet w pierwszej, kiepskiej połowie prezentował się nieźle, a w drugiej to już poezja. Odbiera, rozgrywa, no i wyśmienite (jego firmowe) podanie za obrońców do Firmino.

Firmino, jak zwykle, zagrał dobry mecz i w zasadzie uratował nam wynik.

Fajnie Coutinho. W drugiej połowie bardzo aktywny i cieszy, że jest naprawdę solidny w defensywie. Dobrze wspierał po lewej stronie Milnera.

Na minus niestety Sturridge. Kładzie się, gdy nie trzeba, zamiast spróbować coś z tego zrobić. Może i na kartkę nie zasłużył, ale swoim postępowaniem zapracował sobie u sędziów na szczególne traktowanie. "Kłaść się to trzeba umić" (jak Firmino;)), a Stu nie bardzo to wychodzi :P Dojdzie do tego, że kiedyś ktoś go naprawdę skosi równo z trawą, a sędzia nie gwizdnie. W dodatku, moim zdaniem, za długo holuje piłkę i zdarzyło mu się to wiele razy.

Niepewnie Karius. Jak dla mnie, to daje on jeszcze mniej spokoju z tyłu niż Mignolet, przynajmniej na chwilę obecną. Jedyne co rzeczywiście robi lepiej, to wyprowadzanie piłki spod pressingu.
kieppur 01.10.2016 15:32 #
Słabo zagrali, ale najważniejsze zwycięstwo
oby dalej do przodu YNWA
kulsky 01.10.2016 15:33 #
Poza tym Matip z Lovrenem grali taką padakę, az niewiarygodne. Pierwsza bramka zawalił Lovren, a zwróćcie uwage gdzie był Matip. Nasza obrona nie pomaga Kariusowi, chlop sam sobie tez nie pomaga, bo nie wychodzi z bramki, nawet jak wrzutka leci 5 metrow od bramki.
BartekLfc1993 01.10.2016 15:33 #
Byłem wkurzony po 1 połowie, że gramy taką padake. Ważne są 3pkt które sobie dopisujemy do tabeli ;)
Za miesiąc nikt nie będzie o tym pamiętał ;)

Styl
kacciq 01.10.2016 15:33 #
@Mort

Ja, bo grał tragicznie, w 2 połowie się ogarnął ale miał też długie momenty gdzie mu się myślenie wyłączało. Ale to chyba dotyczy wszystkich naszych, całe szczęście że się udało to wygrać bo tak nerwowo to już dawno nie grali.
maciejunio 01.10.2016 15:36 #
Kogo będzie obchodził w maju styl akurat w tym meczu. Ważne, że wygrana i kolejne punkty. Jedziemy dalej na mistrza !!! ;)
Lukasch 01.10.2016 15:36 #
To jest niemożliwe, żeby trenować po kontuzji 3 tygodnie, grać już w l składzie i tak słabo bronić!! Loris powinien przeczytać wasze komentarze i poczuć jeszcze większą pewność siebie po takiej motywacji i grać kolejne mecze.. Wierzę ,że nawet strzeliłby bramkę!
kamil007 01.10.2016 15:38 #
Powiem tak:
*Mignolet ma być na mecz z mułami.
*Origi lepiej zagrał niż Stu.
*Lovren- szkoda gadać
*poco grają przy rywalach w swoim polu karnym ?!
*Ostatnie minuty to prawie każdy by miał zawał
majalfc 01.10.2016 15:42 #
Brawo dla chłopaków !!! I połowa dramat, ale w II było już widać chęć zwycięstwa. Szkoda setek Cana i Origiego YNWA
Batigol 01.10.2016 15:44 #
Nie wszystkie mecze bedziemy wygrywac latwo gadko i przyjemnie, takie zwyciestwo jest o wiele cenniejsze, pokazalismy charakter i to co chcemy w tym sezonie osiagnac brawo The Reds
ivers 01.10.2016 15:52 #
Po pierwszej połowie wątpiłem w zwycięstwo,ale okazało się niesłusznie.Fajnie,że mecze ze słabszymi zespołami potrafimy wygrywać i odwracać losy meczu.
zoomicrowley 01.10.2016 16:01 #
Dobrze niektórzy piszą, że takie zwycięstwa cieszą, bo wyszarpać zwycięstwo na wyjeździe, kiedy kilka rzeczy nie układa sie to nie lada wyczyn.
Dobry mecz Hendersona, ale mam wrażenie, że za bardzo gra na alibi i boi się obracać, kiedy jest pod delikatnym chociaż pressingiem, co często spowalnia akcje i oddaje teren, bo piłka wraca do obrońców. Fakt, nie ma przez to strat, ale mógłby częściej zaryzykować. Z jego umiejętnościami...
Pressing nie działał w pierwszej połowie, bo byliśmy o pół sekundy za późno przy przeciwniku. Wyglądało to tak, jakbyśmy byli przekonani, że pressing sam z siebie wystarczy, jednak trzeba myśleć szybciej.
I to chyba tyle, 3 punkty i kogo jambo, jak to mówią, czy coś ;)
fellipe1892 01.10.2016 16:06 #
Cieszy zwycięstwo w takich okolicznościach, 2 połowa to już świetny liverpool, widać że jesteśmy świetnie przygotowani kondycyjnie co może być bardzo ważne w dalszej części sezonu.
Jest pięknie i te 3 pkt są bardzo cenne bo wywalczone w niełatwych okolicznościach
SteveHarrisOwen 01.10.2016 16:11 #
Firmino jak zwykle, tam gdzie trzeba wtedy kiedy trzeba i jak zwykle padają z tego ważne bramki. Bardzo produktywny zawodnik.
Może kiedyś ogarniemy bronienie przy rzutach rożnych, materiału do analizy po dzisiejszym meczu przybyło.
brus5 01.10.2016 16:12 #
Obejrzałem pierwszą połowę, która była dość przeciętna. Teraz patrzę na wynik pisząc spod kościoła i jestem zajebiscie zadowolony. Teraz zmierzam na wesele kumpla przy okazji opije zwycięstwo LFC. I love Liverpool!!!
kwasddz 01.10.2016 18:54 #
O ten wyjazdowy mecz bałem się o wiele bardziej, niż ten z Chelsea. Od dawna było wiadomo, że Liverpoolowi będzie w tym meczu ciężej o wygraną, niż w Londynie. To był właśnie sprawdzian charakteru i wg mnie nasi zawodnicy go zdali go na 3+ powiedzmy. Ale najważniejsze, że zdali :)
Sullivan 01.10.2016 20:24 #
trzeba też docenić Clyne'a, według Sky Sport gracz meczu :)
cure24 01.10.2016 20:49 #
Ogladalem to spotkanie dzis na LIBERTY jedno co naprawde rzucalo sie w oczy to brak chemii miedzy Stu a reszta zespolu kilka razy az prosilo sie o podanie do Stu a bylo roznie. Bardzo nerwowo KARIUS I MATIP ale 2 polowa to juz pelna dominacja YNWA
pawi 02.10.2016 03:14 #