05.05.2024
17:30

Osób online 822

Czerwoni w eliminacjach do MŚ

Wczorajsza noc była bardzo owocna dla zawodników the Reds, którzy reprezentowali swoje kraje podczas kwalifikacji do zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

W wygranym 4:1 meczu Holendrów z Białorusią pełne 90 minut rozegrał Georginio Wijnaldum. Spotkanie grupy A na żywo oglądali kibice w Rotterdamie.

Holendrzy z dorobkiem 4 punktów zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie wyprzedzając Francję i Szwecję.

Pełne 90 minut z opaską kapitana na ramieniu rozegrał Ragnar Klavan, a w grupie H Estończycy pewnie pokonali ekipę Gibraltaru 4:0.

Przekonujące zwycięstwo nad Bośnią i Hercegowiną odnieśli również Belgowie, jednakże selekcjoner Czerwonych Diabłów nie skorzystał z usług Simona Mignoleta czy Divocka Origiego.

W młodzieżowej drużynie Serbii do lat 21 wystąpił Marko Grujić. Rezerwowy pomocnik the Reds rozegrał pełne 90 minut, a jego drużyna pokonała Irlandię 3:1.

Powód do zadowolenia może mieć również Ovie Ejaria, który wpisał się na listę strzelców w wygranym 3:1 starciu Anglii z Niemcami do lat 20.

Swoje osiemnaste urodziny w fantastycznym stylu celebrował Trent Alexander-Arnold. Wychowanek Akademii Liverpoolu strzelił 2 bramki, a Anglia U-19 wygrała z młodzieżową drużyną Chorwacji 3:1.