FOR
Nottingham Forest
Premier League
22.02.2026
15:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1224

Klopp najlepszy we wrześniu


Jürgen Klopp wygrał rywalizację o miano najlepszego menedżera ubiegłego miesiąca Premier League. The Reds pod wodzą Niemca zgarnęli komplet punktów we wszystkich trzech ligowych potyczkach.

We wrześniu Liverpool w pierwszej kolejności podjął u siebie ekipę mistrza Anglii. Czerwoni fantastycznie zaprezentowali się na świeżo przebudowanym obiekcie. Podopieczni Kloppa dominowali przez niemalże całe spotkanie, a dzięki trafieniom Firmino, Mane i Lallany pewnie wygrali 4:1.

Swoją dobrą formę zaprezentowali również na Stamford Bridge, gdzie po niezwykle intensywnym i pełnym emocji spotkaniu pokonali Chelsea 2:1.

Ostatnim w ubiegłym miesiącu, a zarazem najbardziej przekonującym zwycięstwem była wygrana 5:1 z Hull City na Anfied. Dzieła zniszczenia dokonali Adam Lallana, James Milner, Sadio Mane i Philippe Coutinho.

Wśród laureatów do nagrody znaleźli się także Pep Guardiola, Arsene Wenger, Mauricio Pochettino i Alan Pardew, których ekipy zdobyły we wrześniu komplet punktów.

Po otrzymaniu nagrody Klopp powiedział: - Poszedłem do naszego biura i powiedziałem współpracującym ze mną trenerom: ,,Jesteśmy menedżerem miesiąca".

- Uczestnictwo w wyścigu zawsze jest dobre. We wrześniu zagraliśmy kilka spotkań, które nie były takie złe!

- Nie potrzebuję osobistych wyróżnień. To bardzo miłe, jednakże bardziej cieszą mnie zdobywane punkty.

- W naszej drużynie drzemie ogromny potencjał, jednakże nie potrafię odpowiedzieć na pytanie jak daleko wspólnie zajdziemy.

- Jesteśmy na dobrej drodze, lecz w Premier League jest wiele silnych ekip, a przed nami dużo wyzwań, na które musimy być gotowi.

- Na chwilę obecną jestem zadowolony z naszych rezultatów, jednakże to dopiero początek. Mam nadzieję, że podtrzymamy zwycięską passę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Sherwood: Salah latem opuści Liverpool (3)
17.02.2026 12:20, AirCanada, liverpool.com
Holenderski ekspert o przyszłości Gakpo (4)
17.02.2026 11:28, Redbeatle, Liverpool Echo
Historia starć z Wilkami w FA Cup (0)
17.02.2026 11:14, Gall1892, liverpoolfc.com
Szobo następcą Gerrarda? (0)
17.02.2026 00:13, Armani87, liverpool.com
Slot na temat transferu Luisa Diaza (0)
16.02.2026 23:45, Klika1892, Liverpool Echo
John Heitinga odszedł z Tottenhamu (2)
16.02.2026 21:27, Wiktoria18, thisisanfield.com