05.05.2024
17:30

Osób online 987

Bez bramek na Anfield

Żaden z zespołów nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Druga połowa obfitowała w prawdzie w większa liczbę sytuacji bramkowych, lecz żadna z nich nie zakończyła się golem. Najlepszą okazję na strzelenie bramki miał Emre Can, lecz jego strzał znakomicie wybronił David de Gea.

Komentarze (30)

PiTeRo 17.10.2016 22:52 #
Ten mecz wyglądał jak powtórka meczu z Chelsea. Wynik wtedy by pasował. Tylko kurde rok nie ten.
Radbug 17.10.2016 22:52 #
Najprościej jak się da: straciliśmy 2 punkty.
Robertos 17.10.2016 22:54 #
Zachwycać się nie ma czym, ale i do płaczu nie ma powodu. Nie tracić przegrywać w takich meczach, wygrywać ze słabszymi i na koniec będzie dobrze.
Lfciorek 17.10.2016 22:54 #
Nie tak miało być. Znowu Mourinho w pewnym sensie górą.
kamil007 17.10.2016 22:54 #
Coutinho kurr.... jak on to....
AndyLFC 17.10.2016 22:54 #
Origi w 5 minut powalczyl wiecej niz daniel przez 60 minut....

Najlepsze minuty zagralismy jak zszedl Daniel...

Jesli Karius umie grac nogami to Simon jest bramkarskim Gerrardem..
wojtekwjp 17.10.2016 22:55 #
masakryczne wyprowadzenie piłki Kariusa. Jest niepewny i rywal z tego korzystał. Wychodzili wysoko i ten grał po autach albo niecelnie lub do najbliższego lovrena etc ...
AgentTomek 17.10.2016 22:55 #
Jak mnie wkurza De Gea... Grają gówno całą połowę z wyjątkiem popisu Kariusa i wyjmuje dwa strzały, które niemal kazdy inny bramkarz na świecie by puścił

A Karius był dziś fatalny. Niepewne wyjścia, mało nie zawalił meczu, przez cały mecz albo posyłał długą piłkę na Fellainiego, albo w aut, podania do Lovrena i Matipa też złe, zmuszające ich do cofania się. W tym momencie Mignolet prezentuje się o wiele lepiej.
Szpilu97 17.10.2016 22:56 #
Typowe United - grają gówno a na końcu ratuje ich De Gea.
ziomek4412 17.10.2016 22:56 #
trellus rzekł: Nie Ty jeden Xabi, ja juz miesiąc szybciej załatwiłem wolne 2 dni żeby później Świętować zwycięstwo, i cisnąć beke z kibiców United :) musimy to wygrać
2 dni wolnego w gimbazie - co, sprawdzian z przyry ci wyszka odwołała xD? Jak tam twoje świętowanie i ciśnięcie beki? Koledzy na forum już cię oklaskali ty hardkorze naśmiewający się z innego klubu? Ha-ha
RedFulBad 17.10.2016 22:56 #
Brzydki mecz!
liverpool93 17.10.2016 22:59 #
2 połowa bardzo dobra, brakuje snajpera. Stu zawodzi, Origi na szpicy w następnym meczu albo Ings bo chłopak ciężko na to pracuje. Bramkarz bardzo niepewnie ale dałbym my jeszcze trochę czasu.
roxcod 17.10.2016 23:00 #
Dla mnie ten mecz był do wygrania a najsłabiej zagrał najbardziej chwalony przed meczem Henderson cofał nam wszystkie akcje, jak i zresztą wszyscy chcieli by Karius oswoił się z piłką, ok dobrze pokopał sobie chłopak ale na tym już koniec. Zjebali wszyscy głownie Hedno !!!
kubaburza 17.10.2016 23:00 #
Mourinho ma układy w PKS-ie
Mort 17.10.2016 23:01 #
Ten mecz pokazal kilka prawidlowosci z tego sezonu:

1. Bez Lallany nasz atak nie istnieje
2. Stu ewidentnie nie pasuje do taktyki Kloppa i mam wrazenie, ze nawet nie stara sie dopasowac. Jesli jie zmieni podejscia to w zimie Klopp moze go pozwgnac. A szkoda.
3. Cou nie nadaje sie do srodka pola. Lewe skrzydlo jest dla niego.
4. Mane przeplata dobre mecze slabymi, tak jak w Southampton. Dzisiaj prawoe niewidoczny.
5. Gra wysokim pressingiem pozwala nam tworzyc okazje. Do momemntu wejscia Lallany i zejscia Stu pressingu nie bylo prawie wcale.

Goraco licze na to ze Stu jednak sie ogarnie i zacznie biegac, bo jak.narazie nie daje argumentow do wystawiania go w 11. Origi przez te pare minut pokazal wiecej checi i zaangazowania niz Daniel.
A_Boone 17.10.2016 23:01 #
Czemu każdy bramkarz po przyjściu do Nas staje się upośledzony? Może w sztabie coś nie do końca gra i buczy?
crewmember 17.10.2016 23:03 #
THE SPESZJAL ŁAN szybko zrobił z MU kolejne Chelsea. Znowu autobus, i to nawet niebieski. Tylko taka różnica, że z przodu biegał biały Drogba.
staymartyna 17.10.2016 23:04 #
Szkoda, bo mogli wykorzystać przynajmniej jedną szansę. Zasługiwali na to, szczególnie w drugiej połowie.
kubaburza 17.10.2016 23:04 #
Robertos napisał o 22:54: 2

No właśnie Robertos, wygrywać ze słabszymi.. dziś się nie udało..
slobo 17.10.2016 23:06 #
Jak Realu nie stać na de Gea,to ja im złotówkę chętnie dołożę.
Kartas 17.10.2016 23:08 #
W sumie to dobrze, że Karius po raz kolejny był praktycznie bezrobotny. Skoro popełnia błędy przy dwóch czy trzech akcjach przeciwników to na razie nie chciałbym go wiedzieć w meczu gdzie musiałby się uwijać jak w ukropie :D
aro8 17.10.2016 23:10 #
Odkąd brakuje Gerrarda, nie ma juz tej magii w derbach.
MaksiuLFCSanok 17.10.2016 23:13 #
mecz fakt nudny , walka i nic po za tym. Mou tak jak z Chelsea wyeliminował nasze mocne strony. To nie był nasz mecz, w mojej opinii zawiódł Mane. Wszyscy liczyliśmy na zwycięstwo ale trzeba brać ten 1 punkt i dalej walczyć. United wygrali fizycznością nad naszym polotem i techniką . do WBA YNWA
Adryyan 17.10.2016 23:16 #
Jak to dobrze mieć De Gea'e w bramce!
Batigol 17.10.2016 23:30 #
Liczyłem na więcej, zwłaszcza po tym jak prezentowały się obie drużyny od początku sezonu..szkoda.

xabi14 17.10.2016 23:31 #
Jose niestety Nas rozpracował perfekcyjnie. Sezon będzie ciekawy!
Adryyan 17.10.2016 23:33 #
Niestety, ale pierwsza połowa bezbarwna w naszym wykonaniu, a szkoda. Oddaliśmy im kontrolę nad rozgrywaniem piłki w pierwszej fazie meczu, aż do 30-35 minuty. Pierwszy celny strzał oddał Firmino z główki, po dośrodkowaniu ze środka pola i to nic poza tym.
Druga połowa, po wejściu Lallany wyglądała obiecująco. Widać, że jest w formie, szkoda, że nie udało się uzyskać coś więcej niż jeden punkt.
Dobrze dzisiaj Matip, parę dobrych interwencji i odbiorów, ale za to świetne wyprowadzenie piłki przez które posłał kluczowe podanie do Cana. Szkoda, że nie udało się zamienić tego na bramkę. Gdyby zamienić w tej sytuacji Can'a na Firmino, mielibyśmy gola.
Wg mnie i Can wyglądał dzisiaj całkiem nieźle. Wypadł od nas najlepiej w całej 2 linii, często podłączał się do akcji, dobrze kontrolował przebieg meczu. Widać, że pomału wraca do formy. Zawiódł swoim spowalnianiem akcji Hendo. Blado dzisiaj przy denfensywie ManU wyglądali Mane oraz Firmino. Ten pierwszy mógł wcześniej zagrywać piłkę do skrzydeł ze środka.
Wynik 1:0 powinien widnieć na tablicy po meczu, jednak w bramce świetnie spisał się De Gea.
Natomiast nasza bramka...
hmm. W następnym meczu dałbym szansę Simon'owi. :)

MOTM: Ander Herrera, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, spodziewałem się Pogby na jego pozycji, lecz on spisał się znakomicie, w destrukcji jak i przy wyprowadzeniu piłki.
majalfc 17.10.2016 23:34 #
Od wejścia Lallany gra się odmieniła było więcej dynamiki, ruchu a przede wszystkim sytuacji. Stu ostatnio bardzo drętwo, nie może sobie znaleźć miejsca. A odnośnie meczu nie można dawać Kariusowi kilku miesięcy żeby nauczył się podać piłkę na 5 metrów. 1 punkt jest i jedziemy dalej z WBA. YNWA
RedLeto 17.10.2016 23:40 #
Najsłabsze derby jakie widziałem... Lallana a Stu to na teraz dwa inne światy. MILNER to jest GOŚĆ!!! Będzie dobrze :)
Juluz 18.10.2016 00:59 #
Pokazaliśmy, że nadal nam doskwiera pewien problem. Nie potrafimy wygrywać z małymi klubami :/