CHE
Chelsea
Premier League
04.05.2025
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 2114

Heskey wspiera Sturridge'a


Emile Heskey powiedział, że Daniel Sturridge jest napastnikiem z najwyższej półki i strzeli jeszcze w przyszłości dużo bramek dla Liverpoolu. Reprezentant Anglii ma wciąż zerowy bilans goli w tym sezonie w Premier League.

27-letni snajper nie zachwycił w poniedziałkowej batalii z Manchesterem United i został zdjęty przez Kloppa w 60 minucie.

Na pytanie, czy Liverpool powinien zatrzymać w swojej kadrze Sturridge'a, były napastnik the Reds odpowiedział: - Z całą pewnością. Jest wybitnym talentem, jednym z tych piłkarzy, który jest w stanie zrobić na boisku coś z niczego.

- Miał słaby początek sezonu, lecz kiedy złapie wiatr w żagle, niewielu jest zawodników jego kalibru.

Heskey, który spędził 5 sezonów w Liverpoolu docenia pracę, jaką na Anfield wykonuje Jürgen Klopp.

- Zespół, który przejął po Rodgersie nie był zły, ale miał kilka pozycji, w których należało dokonać zmian. Wydaje mi się, że Klopp dokonał bardzo rozsądnych roszad w składzie.

- Pracuje w Liverpoolu już rok, więc można wreszcie na spokojnie ocenić pierwsze miesiące jego pracy. Ma wreszcie swój własny zespół, z którym spokojnie przepracował okres przygotowawczy.

- Sadio Mané prezentuje się fantastycznie. Wygląda imponująco. Razem z Joëlem Matipem są zawodnikami, których Liverpool potrzebował. Matip imponuje boiskową dojrzałością i zapewnia drużynie potrzebny spokój.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Elliott: Mógłbym tu grać do końca kariery  (1)
30.04.2025 08:43, AirCanada, Liverpool Echo
Salah, umowa LFC z Google Pixel i selfie  (0)
29.04.2025 23:18, Kubahos, The Athletic
Alisson o zdobyciu mistrzostwa w barwach LFC  (0)
29.04.2025 19:30, Mdk66, thisisanfield.com
Gakpo może zostać ukarany przez FA  (21)
29.04.2025 18:16, Wiktoria18, The Athletic
Salah o swojej rozmowie ze Slotem  (1)
29.04.2025 14:41, MaksKon, thisisanfield.com
Andy: To mistrzostwo to dla nas wszystko  (0)
29.04.2025 14:34, Maja, Liverpool Echo
Kulisy świętowania mistrzostwa  (3)
29.04.2025 13:04, ManiacomLFC, The Athletic