05.05.2024
17:30

Osób online 891

Liverpool wygrywa 2:1 z WBA

Liverpool dopisał do swojego bilansu 3 punkty po dzisiejszym spotkaniu z West Bromwich. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 2:0 po trafieniach Mané i Coutinho. Po przerwie kontaktowego gola strzelili goście za sprawą McAuleya, lecz na szczęście było to wszystko, na co było stać ekipę Pulisa w tym spotkaniu.

Komentarze (27)

BasistaJB 22.10.2016 20:22 #
Jak pokazali Daniela na ławce to aż miałem ochotę wysłać smsa o treści POMAGAM :D
Szpilu97 22.10.2016 20:23 #
I znów tracimy jakiegoś kartofla! Nosz kur**, kiedy ten pech się skończy!
Radbug 22.10.2016 20:23 #
Szkoda tego lidera :/
kosciak 22.10.2016 20:23 #
Znowu tracimy gola i nerwówka w końcówce. Powinniśmy to wygrać spokojnie 4:0 !
AgentTomek 22.10.2016 20:24 #
Jeśli w kazdym meczu tracimy takiego gola, to to nie jest pech.

Bardziej zastanawia mnie, jakim cudem Firmino konczy mecz bez strzelonego gola :D

lucimar 22.10.2016 20:24 #
Szkoda tej nieskuteczności :) a kartofel jak kartofel nie ma co się mazać...
tachi 22.10.2016 20:25 #
Pierwszego miejsca nie ma...ale i tak jest zajebiscie ;)
AirCanada 22.10.2016 20:25 #
Najważniejsze, że wygraliśmy! Od razu lepszy weekend się robi lepszy po naszym zwycięstwie i bonusowych stratach głównych rywali w walce o TOP 4 :)
Jedi13 22.10.2016 20:27 #
Karius zawalił bramkę, jakby złapał piłkę to by nie było rożnego
staymartyna 22.10.2016 20:28 #
70 minuta, myślisz sobie; wow w końcu spokojny mecz, w którym serce nie wyskakuje Ci na stół! Liverpool; haha no na pewno :D
radoLFC 22.10.2016 20:33 #
Jak na mecz z West Brom to i tak niewiele emocji, gdy mamy mecz z drużyną Pulisa to cierpnę.
staymartyna 22.10.2016 20:36 #
Ogólnie przez kilka minut było mi szkoda Firmino... był trochę takim brazylijskim Milikem
Bonkil 22.10.2016 20:39 #
w Dortmundzie magia Kloppa gaśnie, mam nadzieję że zobaczymy jej pełny blask w tym sezonie u nas :)
Kartas 22.10.2016 20:40 #
Śmiechłem jak komentator przy wejściu Lucasa powiedział, że to zmiana na uspokojenie :D
piotruspolonia 22.10.2016 21:02 #
Henderson dostał 5 kartkę, nie zagra z Crystal, czy nie zagra we wtorek z Tottenhamem a zagra z Crystal, ktoś sie orientuje?
reddsPL 22.10.2016 21:07 #
Szkoda straconej głupio bramki i niepotrzebnych nerwów ale najważniejsze jest zwycięstwo i dopisujemy 3 punkty w tabeli!
madman99 22.10.2016 21:19 #
piotruspolonia
jesli to 5 karta to nie zagra z totkami
A_Boone 22.10.2016 22:08 #
Kurwa, zwolnijcie wreszcie tego Achterberga! Przecież to niemożliwe, żeby wszyscy Nasi bramkarze popełniali te same błędy związane z niepewnymi wyjściami. Naprawdę na rynku nie ma lepszych speców? To już Andrzej Woźniak dałby radę. Karius się poprawi, ale nie jestem pewien czy akurat przy tym holenderskim maestro.
Aklerua 22.10.2016 22:20 #
Trzeba w styczniu wydać 30-40 baniek na jednego dwóch obrońców, powtarzam to jak mantrę i będę powtarzał do puki się to w końcu nie wydarzy. Wiele obiecywałem sobie po przybyciu Kariusa, myślałem w końcu, będzie bramkarz na lata, żaden slaby facet nie zagrał w tym wieku 100 meczy w Bundeslidze, nie wiem co się stało z tym chłopakiem, albo się spalił albo kontuzja przed sezonem, ale jak na razie to jest rozczarowanie. Lalana bajka, nigdy nie bylem fanem tego chłopaka, i odwołuje wszystko złe co o nim powiedziałem, od dłuższego czasu ma mega formę, czasem myślałem może to jeden dwa mecze i będzie kicha. Teraz to nasz najlepszy piłkarz. Mamy dobry terminarz, do 19.12 i meczu z evertonem gramy z niżej notowanymi przeciwnikami, trzeba to koniecznie wykorzystać, komplet punktów do 19.12 to obowiązek i możemy zacząć myśleć o tytule. i koniecznie minimum jeden świetny obrońca w styczniu
Wojtek2703 23.10.2016 03:18 #
Cześć wszystkim!!
Generalnie mecz na plus, mamy wszakże dużo do poprawienia - tu nie będę oryginalny.
Loris-niestety-równie niepewny jak Szymek, chyba się spala mentalnie ten utalentowany chłopak..
Emre jeszcze nie na swym poziomie..
Bob-nieskuteczny, jakby rozkojarzony...
Ale dobrze, że są trzy pkty z niewygodnym dla nas rywalem. Szkoda utraty lidera - podbudowałoby to chłopaków (w ostateczności 2 miejsce) przed podróżą do Orłów za tydzień.
I jeszcze jedno - chyba zbyt pochopna sprzedaż Bena. Na różnych "drwali" byłby przydatny: wysoki, silny facet i nie aż tak surowy technicznie, jak niektórym się wydaje. Przypomnę tylko bramkę na 1-3 w zeszłym sezonie z rywalem, którego mocno nie lubię ;)
Mort 23.10.2016 06:38 #
Wygrali? Wygrali. Nie ma co szukac kwadratowych jaj tylko sie.cieszyc z dobrej formy CALEGO zespolu.
madman99 23.10.2016 09:01 #
Aklerua chlopie zejdz na ziemie "komplet pkt to obowiazek do 19.12" haha to jest premier league i tu kazdy moze urwac punkty i wszyscy wiele razy beda je tracic