05.05.2024
17:30

Osób online 922

Prowadzenie do przerwy!

Wiele emocji przyniosła pierwsza połowa na Selhurst Park. Byliśmy świadkami aż 5 bramek, the Reds prowadzi po pierwszych 45. minutach 3:2. Bramki dla Liverpoolu strzelali Emre Can, Dejan Lovren i Joel Matip. Lorisa Kariusa dwukrotnie pokonał głową James McArthur.

Podopieczni Jürgena Kloppa świetnie zaczęli spotkanie i szybko objęli prowadzenie za sprawą trafienia Emre Cana. The Reds nie nacieszyli się prowadzeniem zbyt długo. Po fatalnym błędzie Dejana Lovrena wyrównał James McArthur.

Chorwat po chwili odkupił swe winy strzelając na 2:1 po dośrodkowaniu Coutinho z rzutu rożnego. Parę minut później było już 2:2. Drugie trafienie głową zaliczył James McArthur.

Kiedy wydawało się, że będzie remis Liverpool strzelił jeszcze jedną bramkę z rzutu rożnego. Tym razem świetne podanie Coutinho wykorzystał Joel Matip.

damiand 29.10.2016 19:23 #
Ciekawe ile jeszcze razy Crystal Palace zdoła wyrównać a LFC wyjść na prowadzenie?!
Neutralny widz ogląda to z przyjemnością, mnie to delikatnie mówiąc denerwuje.
jasiex06 29.10.2016 19:23 #
Ale meczycho!!!!!
Piotrek7LFC 29.10.2016 19:23 #
W dzisiejszym meczu wystarczy mi spokojne 6-5
HyppiaYNWA 29.10.2016 19:24 #
jak dla mnie póki co najlepsi Moreno z Coutinho! Gdzie wszyscy Ci którzy przed meczem narzekali na Moreno? i zejdźcie z Lovrena bo w tym sezonie gra naprawdę dobrze, każdemu może zdarzyć się gorszy mecz ;)
Szpilu97 29.10.2016 19:24 #
Coś dziwnego jest w tej drużynie a mianowicie - przeciwnik odddaje mało strzałów na naszą bramkę a mimo to strzela dużo bramek, pytanie czy bramkarz jest słaby czy przeciwnicy zawsze przeciwko LFC idealnie kalibrują celowniki?

Tęsknię za paradami naszych bramkarzy... jak tracimy bramke to bramkarz zwykle w bezruchu.
kulsky 29.10.2016 19:24 #
Na ten moment to ja jestem spokojniejszy ogladajac Mignoleta w bramce. Karius strasznie słabo zaczął karierę w Liverpoolu. Lovren jeszcze nie pomaga.
damiand 29.10.2016 19:25 #
Tak w ramach ciekawostki kurs na powyżej 7,5 bramki wynosił około 80 zł...
mrskee 29.10.2016 19:25 #
Lovren jak na razie MOTM: gol i asysta. Wynik niezły jak na pierwsza polowe, a powinien być jeszcze o 3 gole dla nas wyższy :P No i ten heavy metal...
lfc13 29.10.2016 19:25 #
Pałace standardowo jak każdy nasz rywal 100% skuteczności.
Clyne i Moreno dołożą po brameczce i będzie komplet.
MaximusLFC 29.10.2016 19:26 #
Liverpool po prostu chce się upewnić, że nikt się nie będzie nudzić na naszych meczach :D
HyppiaYNWA 29.10.2016 19:26 #
shelby,
jeśli dziś narzekasz na grę w obronie Moreno, to chyba powinieneś skończyć z piciem.
Adryyan 29.10.2016 19:27 #
Niech się ten mecz już skończy :P
zacny18 29.10.2016 19:27 #
To chyba nie jest gorszy mecz Lovrena :D w końcu strzelił gola :D a że trochę zawinił ... ja mu w każdym bądź razie wybaczam YNWA LFC 1892!!!
paranormalnY 29.10.2016 19:28 #
Ten moment kiedy Twoi stoperzy w 45min strzelają więcej bramem niż United przez cały miesiąc...
kamil007 29.10.2016 19:28 #
wcześniej 3-3, teraz 5-5 będzie. Nie no 4-5 dla nas :)
HyppiaYNWA 29.10.2016 19:28 #
liczę na Origiego i Giniego w drugiej połowie i jakąś bramkę któregoś z nich
greenbert30 29.10.2016 19:29 #
Nie ma drużyny, która dostarczy więcej emocji niż LFC i za to ja uwielbiam. YNWA
sijdn 29.10.2016 19:29 #
MUSIMY WYJSC NA 2 BRAMKOWE PROWADZENIE. JESLI TEGO NIE ZROBIMY MECZ ZAKONCZY SIE REMISEM. TAK CZUJE.
kubaburza 29.10.2016 19:31 #
zaraz Ufo wyląduje, a potem Bóg stąpi na boisko.. tak dużo się dzisiaj dzieje :D
deus 29.10.2016 19:31 #
Szykuje się powtórka z Norwich ? YNWA!!! ;)
madman99 29.10.2016 19:32 #
ale meczycho rozgrywa dzis Coutinho szok, dzieli i rzadzi mam tez nadzieje ze od teraz bedzie walil wszystkie cornery
HyppiaYNWA 29.10.2016 19:36 #