05.05.2024
17:30

Osób online 941

Liverpool U-23 zwycięża Huddersfield

Drużyna Liverpoolu do lat 23 zwyciężyła drugi mecz w Pucharze Premier League, zwyciężając w imponującym stylu 3-0 drużynę Huddersfield Town na Prenton Park wczorajszego popołudnia.

Brooks Lennon kontynuuje swoją świetną passę zdobywania bramek, dając prowadzenie drużynie Michaela Beale'a. Chwile później wynik spotkania podwyższył kapitan Harry Wilson z rzutu karnego, a dzieła zniszczenia dokończył Cameron Brannagan popisując się kapitalnym strzałem z dystansu.

Młodzi zawodnicy the Reds są w tabeli trzy punkt nad Ipswich Town, które pokonali 3-0, oraz WBA i liderują w grupie G. Rozgrywki pucharowe powracają za miesiąc.

Kapitalne wykończenie Lennona dało Liverpoolowi punkt w środku tygodnia w meczu z Porto w ramach International Cup, a piłkarz zdobył swoją trzecią bramkę w ostatnich czterech spotkaniach.

19 - latek wykorzystał podanie Wilsona i w świetnym stylu pokonał bramkarza Huddersfield Luke'a Coddingtona.

Otwierający wynik spotkania gol był nagrodą dla drużyny Beale'a za bardzo dobry początek meczu. Dorobek bramkowy duży szybciej mógł podwyższyć Brannagan, jednakże bramkarz rywali był na posterunku.

Huddersfield powróciło do gry po przerwie, jednakże goście ponownie muszą podziękować swojemu bramkarzowi, który to przeniósł nad poprzeczką fenomenalny strzał Wilsona z woleja.

Jednakże Coddington nie miał nic do powiedzenia, kiedy w 77 minucie Wilson egzekwował rzut karny, podyktowany na nim samym za faul Corey'a Whelan'a.

Wynik spotkania ustalił Brannagan pięknym uderzeniem z 25 metrów.

Liverpool U-23: Grabara, Whelan, Juanma, Ilori, Sakho, Williams (M Gomes), Wilson, Virtue (Dhanda), T Gomes (P Alves), Brannagan, Lennon.

niewykorzystane zmiany: Maguire, Firth