05.05.2024
17:30

Osób online 1020

Liverpool wygrywa i jest liderem!

Liverpool w zakończonym przed momentem meczu na Anfield rozbił 6:1 Watford i został nowym liderem Premier League. Czerwoni prowadzili po pierwszej połowie 3:0 po bramkach Mané, Coutinho i Cana. Po przerwie kolejne trafienia dołożyli Firmino, Mané i Wijnaldum. Honorowego gola dla Szerszeni strzelił w 75. minucie Daryl Janmaat.

Wkrótce podsumowanie, galeria, multimedia, statystyki i wypowiedzi pomeczowe.

HyppiaYNWA 06.11.2016 17:10 #
Adaś dziś dla mnie cichy MOTM, Karius też na plus, Matip to najlepszy transfer lata, Cou, Firmino, Mane tu nawet nic nie trzeba mówić, niech ten piękny sen trwa dalej :) MAKE US DREAM! spokojnej niedzieli
AdasLFC7 06.11.2016 17:10 #
Brawa dla chłopaków :)
ale krude liczyłem, że Daniel w końcu strzeli i z tego powodu jest mi bardzo smutno :(
użytkownik zablokowany 06.11.2016 17:10 #
lucimar 06.11.2016 17:10 #
Rewelacja kurwa!
HyppiaYNWA 06.11.2016 17:12 #
a najbardziej podoba mi się to, że Sturridge zamiast strzelać fochy, pokazuje, że bardzo chce! to jak szybko zaczął rzut rożny jest tylko tego przykładem, no pięknie!
kubaburza 06.11.2016 17:12 #
A potem Bóg stworzył Liverpool i wiedział że to co zrobił było dobre..
Juluz 06.11.2016 17:12 #
Dwa słowa, SEXY FOOTBALL.
Mort 06.11.2016 17:13 #
Świetny mecz całego zespołu :) Możemy świętować lidera :)! no i oczywiście poczekać na komentarze malkontentów, którzy zamiast cieszyć się wysoką wygraną będą płakać, że straciliśmy bramkę...
Robertos 06.11.2016 17:13 #
Heavy Metal Machine.
AirCanada 06.11.2016 17:13 #
Jesteśmy w takim sztosie, że momentami to aż ciężko uwierzyć w to co oczy widzą :)
Lee 06.11.2016 17:13 #
BRAWO PANOWIE !

Bardzo dobry mecz, świetnie się oglądało. Sturridge bez szczęścia dzisiaj :D
HyppiaYNWA 06.11.2016 17:13 #
shelby,
ja wiąże z tym chłopakiem wielkie nadzieje, ładna piętka w polu karnym, ładne rozegrania na jeden kontakt, mam nadzieję że dostanie więcej szans w tym sezonie ;) tak samo jak Brannagan, Wilson i Woodburn ;) Klopp motorem napędowym dla naszej akademii!
sijdn 06.11.2016 17:13 #
Dzień bez czystego konta, dzień przegrany!

kulsky 06.11.2016 17:16 #
Ostatnio tak się czułem pewnie oglądając Liverpool sezonie 13/14 z Suarezem. Klopp to jest kocur, co porobił a i tak w okienku jestesmy na plus.
A_Boone 06.11.2016 17:17 #
A tak się ludzie jarali tym 5:0 Chelsea. No to daliśmy im odpowiedź!
kubaburza 06.11.2016 17:18 #
Błagam tylko nie ankieta na MOTM.. :D
reddsPL 06.11.2016 17:19 #
Mamy lideraa, Liverpool mamy lideraa! Pięknie!
FankaLFC 06.11.2016 17:20 #
Ajaj, jest pięknie :D
NaImieMiAdaś 06.11.2016 17:21 #
pięknie się dzieje
lfcarty 06.11.2016 17:22 #
Zespół jakich mało,brawo i jeszcze raz brawo!!!
Chcemy zostać w tym stanie do końca.
lfc13 06.11.2016 17:22 #
@Radbug
"LIDER JEST NASZ SIALALALALALALA!"

A pamiętasz co pisałeś pod moim adresem czy mam przypomnieć?
Jeśli nie to sprawdź w "Zapowiedź meczu"
saintlfc 06.11.2016 17:24 #
Klopp powinien nobla dostać za to jak odmienił nasz zespół <3
Aklerua 06.11.2016 17:25 #
To teraz moja fachowa analiza. Jeśli wygramy pozostałe 27 spotkań to będziemy mistrzami
jasiex06 06.11.2016 17:30 #
LIDER JEST NASZ ❤
bo lider sie nam należy!
weźmiemy do domu nie damy nikomu bo lider sie nam należy!
Adryyan 06.11.2016 17:31 #
Taki Liverpool chce się zawsze oglądać! :)
ElFirmino 06.11.2016 17:43 #
No i mamy nowego Kariusa, trzeba założyć wątek na forum o nim ;).
madman99 06.11.2016 17:44 #
heh dzisiaj druzyna zagrala taki mecz ze strzelec 2 bramek Mane ma 2% (na 52 głosy) na MOTM
Lfc-FreaK 06.11.2016 18:00 #
Lider! Świetny mecz, walczymy o mistrza!
Szkoda, że przerwa na reprezentacje jest akurat teraz. Ciekawe kogo nam tym razem połamią ? :/
florczak112 06.11.2016 18:14 #
Oby tak dalej! Bardzo dobry mecz i co najwazniejsze 1 miejsce! Widac chec do gry, pressing nie dajacy przeciwnikowi zlapac oddechu, duzo stuprocentowych sytuacji.. po prostu poezja. Gramy jak reprezentacja Niemiec w swojej drodze po mistrzostwo, oby dla nas tak samo sie skonczylo.

kondzio1724 06.11.2016 18:35 #
BRAWO LIVERPOOL !!!!!! NA TAKĄ GRĘ CZEKAŁEM TERAZ PRZEZ DWA TYGODNIE BĘDE SIĘ ROZKOSZOWAŁ TYM MIEJSCEM W TABELI !!!!!!
Batigol 06.11.2016 18:46 #
Mamy lidera i nie zmarnujmy tej szansy juz do konca : )
greggie 06.11.2016 20:41 #
Nareszcie-lider i demolka na boisku ...
PUMA 06.11.2016 21:05 #
Widać wyraźny progres w PL, więc LFC do dzieła po trofeum!
Radbug 06.11.2016 23:08 #
Jeszcze się nie nauczyliscie, że to że Liverpool wygrał 6-1, że jest liderem znaczy tylko tyle, że zaraz z przerwy reprezentacyjnej Coutinho i Firmino wrócą z kontuzjami. A reszta straci formę.
LFCzasiU 06.11.2016 23:48 #
Najlepsze jest to że Kloppa mamy jeszcze przez 6 lat. Szkoda że nie udało się z Sevilla, przy takiej grze Liga Mistrzów byłaby nasza. Ale w następnej będzie powtórka z 2005r!

Achterberg po 15 latach opuści klub  (14)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian