05.05.2024
17:30

Osób online 999

Piękny gol Cou, wygrana Brazylii

Dzisiejszej nocy w ramach eliminacji do MŚ w Rosji, Brazylijczycy podejmowali w niezwykle prestiżowym meczu Argentynę. Canarinhos zwyciężyli 3:0, a jedną z bramek i to rzadkiej urody strzelił Philippe Coutinho.

Pomocnik Liverpoolu pięknym strzałem z 17 metrów otworzył wynik rywalizacji w 24. minucie spotkania. Jeszcze przed przerwą do siatki Argentyny trafił Neymar.

W drugiej połowie rywali dobił Paulinho.

W 82. minucie na placu gry pojawił się Roberto Firmino, który zastąpił Gabriela Jesusa.

Komentarze (9)

szymi 11.11.2016 06:08 #
"Jeszcze przed przerwą do siatki Argentyny trafił Neymar." Chyba Brazylii ;)
Maly 11.11.2016 07:37 #
@szymi

No chyba do swojej bramki nie strzelił ?
RedLeto 11.11.2016 07:56 #
Forma jest :)
kubaburza 11.11.2016 08:27 #
Mogliscie napisać że przysolił zza 16stki jak zawsze w okno to bym transferu w telefonie nie marnował ;D ale brama - poezja
opiekacz 11.11.2016 08:41 #
To już się zaczyna robić podobne do Robbena, wszyscy wiedzą, że zejdzie do środka i strzeli, ale nikt nie umie go powstrzymać. Cóż za zawodnik rośnie na naszych oczach :-)
reggie31 11.11.2016 08:49 #
Nie wiem jaki admin ogladal mecz, ale Firmino wszedl za Jesusa na ostatnie 10 minut.. Na pewno nie wyszedl w pierwszym skladzie z Cou :)
SteveHarrisOwen 11.11.2016 11:50 #
Bardzo dobry mecz Coutinho. Firmino gdyby miał odrobinę więcej szczęścia, to mógł zaliczyć wejście smoka i powinien strzelić 2 bramki, a oprócz tego miał jeszcze 2 sytuacje w których mógł oddać strzał.
AirCanada 11.11.2016 13:29 #
reggie31 racja. Już poprawiam. Proszę o usprawiedliwienie z uwagi na późne godziny nocne. BTW. Meczu nie oglądałem. :)
MatiCKGD 11.11.2016 19:52 #
Szymi jeszcze miał sklejone oczy z rana :)

Zauważyliście radość Cou po jego bramce? Poprawcie mnie, ale dawno nie widziałem takiej jego radości po bramkach dla Liverpoolu...

Achterberg po 15 latach opuści klub  (14)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian