05.05.2024
17:30

Osób online 965

Bezbramkowy remis do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie remisuje 0:0 na St Mary's Stadium z Southampton. Najlepszą sytuację stworzyli goście, kiedy w polu karnym na bramkę Świętych uderzał Mane, jednak świetną interwencją popisał się Forster.

Komentarze (8)

Lfciorek 19.11.2016 16:47 #
I co dalej Van Dijk jest dla Was kiepskim stoperem?...
Bedzie strasznie trudno to wygrać, ale jak chcemy sie liczyć w walce o mistrza to nie ma innej opcji niż 3pkt. Moim zdaniem Sturridge może nas dziś uratować.
AirCanada 19.11.2016 16:47 #
Mnóstwo fizycznej walki w środku pola. Na razie sobie z tym całkiem nieźle radzimy trzeba rzec. Brakuje troszkę siły i pomysłowości z przodu. Coutinho na trochę zmęczonego wygląda, ale jego na boisku warto mieć jak najdłużej, bo z niczego coś nam może wyczarować. Chętnie zobaczyłbym Sturridge'a od 60 minuty. Dawać Panowie! Wcisnąć jedną bramkę i to wygramy. Święci w ofensywnie nie istnieją. Jedynego gola, jakiego mogą nam strzelić to po rzucie rożnym :P
Fsobczynski 19.11.2016 16:48 #
Van Dijk sie chyba szykuje na transfer do Liverpoolu...
burmanek8 19.11.2016 16:48 #
Skąd u kibiców Soton tyle nienawiści do Lovrena? Ja rozumiem, że grał u nich wcześniej, no ale na innych tak nie buczą i nie śpiewają, czemu akurat on?
AirCanada 19.11.2016 16:50 #
burmanek8 może dlatego, że złożył prośbę o transfer i za wszelką cenę chciał odejść z Soton. Odmawiał z tego co pamiętam nawet brania udziału w treningach, gdy Liverpool się coraz mocniej targował ze Świętymi. Fani mu to zapamiętali.
PiTeRo 19.11.2016 16:50 #
Bo Lovren jako jedyny z tych co dołączyli do nas złożył transfer request.
wesam 19.11.2016 16:52 #
Ten moment kiedy zastanawiasz się czy zespół prowadzi Puel czy Pulis i z kim gra Live Stoke czy Southampton.
madman99 19.11.2016 17:01 #
mina Kloppa w kapturze bezcenna :) ciezki, bardzo twardy mecz, do zludzenia przypomina ten z mułami, powinnismy miec ze 2 sytuacje jeszcze i trzeba strzelic gola chocby dupą, van Dijk ewidentnie pracuje na transfer do LFC, Mane dzisiaj ukluje bo niezle wyglada chyba najlepszy od nas na boisku.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (1)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (1)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian