05.05.2024
17:30

Osób online 1004

Podział punktów na St Mary's

Pomimo dominacji w drugiej połowie, the Reds nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Klopp w końcówce spotkania wprowadził na murawę Daniela Sturridge'a oraz Divocka Origiego, lecz nie przyniosło to wymiernych rezultatów.

Po pełnym nerwowości, deszczowym spotkaniu oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów.

Komentarze (39)

Alexandre 19.11.2016 17:55 #
Firmino co zjebał to nie mam pytań. Mecz zremisowany na własne życzenie.
Radbug 19.11.2016 17:55 #
Sturridge wszedł na boisko o 20 minut za późno. Wynik można po części zwalić na pogodę.
AirCanada 19.11.2016 17:55 #
Coutinho był do zmiany od 65-70 min. Szkoda, ale jak nie możesz wygrać, uszanuj remis.
AdasLFC7 19.11.2016 17:55 #
Fala hejtów za 3.. 2.. 1.. :D
wojtekwjp 19.11.2016 17:55 #
Byliśmy dzisiaj beznadziejni w rozgrywaniu piłki, wszystko 3 x wolniej niż potrafimy - beznadziejny hendo który gra w szerz między lovrenem i matipem - can i winaldum bardzo średnio - coutinho bez mocy - firmino zmasakrował akcję 100% - kiedy tego nie strzelił wiedziałem że nic tutaj nie ugryziemy.

Lider na jedną kolejke to chyba wszystko na co nas stać - takie southamptony powinnismy odprawiać z kwitkiem. Rywal nie robi żadnej akcji a my gramy między 40 a 60 meterm od bramki i jak głową w mur.
Lfciorek 19.11.2016 17:56 #
No i po co to gromienie? No po co? Skoro nie potrafimy wygrać takiego meczu. Firmino miał piłkę meczową na nodze, co zrobił, widział każdy.
Wynik fatalny, jutro Chelsea pewnie liderem. Mam nadzieje, że Klopp im walnie solidną suszarkę i za tydzień Sunderland zbierze srogie manto.
t4bask0 19.11.2016 17:56 #
kurwa!
lodi 19.11.2016 17:56 #
Takie mecze stykowe TRZEBA wygrywac
dzieki temu dzis tracimy lidera bo nie wierze ze Chelsea jutro zgubi chocby punkt
a takie mecze trzeba na siłę jak gumożuje za czasów SAF wepchnąc piłe do bramki i zamknac wyniki na 1 : 0 i 3 pkt
a tak ...
PonuryGrabarz 19.11.2016 17:57 #
szkoda, że Stu i Origi dostali mało czasu.
Szpieg 19.11.2016 17:57 #
Zaczyna się. Mecz na wyjeździe, mogliśmy równie dobrze przegrać, a przynajmniej mamy punkt i jesteśmy niepokonani i jeszcze źle ?
kamil007 19.11.2016 17:58 #
Ty już szkoda, a skąd wiesz czy Chelsea nie zremisuje bądź nie przegra ?
saintlfc 19.11.2016 17:58 #
lidera utrzymujemy, w tym meczu Sturridge powinien wyjść za Coutinho, jeszcze ta pogoda ale mimo wszystko nie można marnować takich setek jakie mieli Firmino i Coutinho
kulsky 19.11.2016 17:58 #
Dziwić się, ze Coutinho zagrał bardzo słabo, jak po kontuzji i dopiero wrocił z meczu reprezentacji. Klopp dał ciała, mógł wystawić Sturridge'a albo Origiego. Do tego nawet go nie zmienił. Za późno zmiany, niewykorzystane setki i taki tego efekt. Chociaż na zero z tyłu heh.
DadaLife 19.11.2016 17:59 #
Adaś gdzieś ty był ?! ?! ?!
Lukasch 19.11.2016 17:59 #
Powiem tak, nie polecam czytać komentarzy/"opinii" na tym forum, szkoda czasu.
SteveHarrisOwen 19.11.2016 18:00 #
Uspokujcie się. Komentarze jakbyśmy zagrali tragicznie, a nam po prostu zabrakło trochę skuteczności.
Mieliśmy 3 sytuacje z których powinny paść bramki: strzał Firmino po podaniu Coutinho, sam na sam Coutinho po podaniu Firmino i sam na sam Cana po podaniu Firmino.
Dziś się nie udało, ale to był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu.
PiTeRo 19.11.2016 18:00 #
Brak zaufania Jurgena do zmienników był dziś widoczny. Mane i Coutinho od 70 minuty nic nie dawali. Origi i Sturridge wchodząc na 20 minut do końca mieliby wystarczająco czasu na strzelenie bramki.
Wątpliwy 19.11.2016 18:00 #
Po poprzedniej przerwie reprezentacyjnej też zremisowaliśmy ze słabiutkimi mułami. Brazylijczycy są cieniem, chyba należy im dawać dłużej odpocząć.
Szpieg 19.11.2016 18:01 #
AdasLFC7 - raczej będzie tak 3.. 2.. 1.. #Kloppsięniezna #Klopprobizapóźnezmiany #Kloppout #benitezin
dannydt 19.11.2016 18:01 #
Cou z Firminio pochlali w samolocie albo nie pozowali z Roneyem na weselu
Juluz 19.11.2016 18:01 #
Straciliśmy 2 punkty. Mam nadzieje, że za tydzień Sunderland będzie błagał sędziego, żeby skończył mecz po 30 minutach
Adryyan 19.11.2016 18:14 #
Mecz przyjaźni na St. Mary's.
AdasLFC7 19.11.2016 18:21 #
Po przegranym meczu powinni wyłączyć komentarze, oczy krwawią...
Abemadło 19.11.2016 18:24 #
Jeszcze glowka Clyne'a byla taka 90% sytuacja, szkoda, mieli dzis bardzo duzo szczescia nasi koledzy z Soton, nam niestety dzis nie dopisalo. Takie mecze sie zdarzaja, trzeba zacisnac zeby i postarac sie, zeby w nastepnych byc skuteczniejszym i po prostu zmierzac po swoje. Nie przegralismy, szkoda 2 pkt ale nie ma tragedii.
kosciak 19.11.2016 18:31 #
Sporo nie dokładności. Spokojnie ! Mieliśmy kilka dobrych okazji. Nie wygramy każdego meczu lecz jestem spokojny o najbliższe pojedynki. Coutinho poniżej swojego poziomu ale takie momenty są nieuniknione szczególnie po grze w reprezentacji . Matip bardzo dobrze zagrał. Plus to czyste konto ! Więcej wiary ! Mamy wspaniałą drużynę i trenera, będzie dobrze. To jest nasz czas. YNWA !
Aklerua 19.11.2016 18:39 #
Tak zwany wirus FIFA, szkoda że przy zero z tylu nie udało się wyręczyć jakieś 1-0. Za tydzień wszystko wraca do normy. Trochę zbyt późne zmiany
scorpionlfc5 19.11.2016 18:41 #
Ten mecz to dramat w czystej formie. Atak 0/10. Najlepszy Matip.
kubaburza 19.11.2016 19:34 #
Tak jak wspominalem nie moglem obejrzec meczu ale czytalem relacje i w sumie po tym co przeczytalem tonam brakowalo tylko zeby przypierdzielic na brame i wykonczyc nadarzajace sie okazje a tutaj lament gorszy niz po meczu z Burnley..
Grafito 19.11.2016 19:39 #
To co Kloppowi już dziękujemy a przychodzi Gerrard? Kurwa remis... Niedopuszczalne!
ElFirmino 19.11.2016 19:53 #
Brakuje nam skuteczności, cóż trzeba się z tym pogodzić. Do póki nie będziemy wystawiać napastnika to nasza skuteczność będzie na takim poziomie jakim jest i to się nie poprawi, brakuje egzekutora i tyle. Moim zdaniem Sturridge powinien dostać całą drugą połowę.
Mort 19.11.2016 19:58 #
@elfirmino. Serio? Zarzucasz nam brak skutecznosci w tym sezonie? Litosci czlowieku.
greenbert30 19.11.2016 20:15 #
ludzie do kurwy nędzy OPAMIĘTACIE SIĘ
zagraliśmy dobry mecz, przeciwko dobrej i bardzo defensywnie ustawionej drużynie, na wyjeździe
a co po niektórzy to plączą jak byśmy dostali 0:5
YNWA
ElFirmino 19.11.2016 20:17 #
@Mort
To prawda strzelamy dużo, ale marnujemy ogromną ilość sytuacji. Prawie w każdym meczu mamy zmarnowane kilka sytuacji, które klasowy napastnik by bez problemu wykorzystał.
Szpieg 19.11.2016 20:24 #
Mort - Kolega akurat tu dobrze napisał. Skuteczności brakuje, mamy dużo sytuacji i strzałów ale z tego niewielki % bramek :) Skuteczność liczy się właśnie w ten sposób. Nie powiedział, że mało strzelamy.
borysso1 19.11.2016 22:52 #
Są mecze, których nie da się wygrać, tu ewidentnie pilka nie chciała wpaść do brami, ale meczy których nie da sie wygrać trzeba zremisować. Generalnie mecz na plus, ale Stu mogłby dostawać wiecej minut, widać, że wrócił mu głód gry, nic tylko sie cieszyć :D
oweniasty 19.11.2016 22:52 #
bardzo szkoda tych 2 punktów. Mecz zdominowaliśmy i tu się nic nie zmienia.
Mort 20.11.2016 01:06 #
Jesli srednia 2,5 gola na mecz to slaba skutecznosc to ok. Nawiasem mowiac, przytocze jedna ze statystyk przytoczonych przez komentatorow w dzisiejszym meczu. Duet Suarez Stu w analogicznym okresie, w pamietnym sezonie strzelil mniej bramek niz teraz. Co swiadczy o tym ze wstawianie do skladu typowego napastnika nie gwaramtuje wiekszej ilosci bramek.
Szpieg 20.11.2016 11:41 #
Mort - fajne staty. Ale nas interesuje SKUTECZNOŚĆ, a nie ilość bramek na mecz ze średniej ze wszytkich meczów. Podlicz ile było strzałów, a ile bramek na mecz i wtedy pogadamy. W ostatnim meczu 15 strzałów, 2 celne, 0 bramek.

Mecz z Watford - 27 strzałów, 17 celnych, 6 bramek.

Z tego się wylicza skuteczność, a nie ze statystyk ilości meczów do strzelonych bramek.
scorpionlfc5 20.11.2016 12:15 #
Jak się ożywiła gra po wejściu Sturridge`a to chyba każdy widział.

Dostał za mało minut i trener ponosi winę za to.

Oficjalnie: Nowe domowe koszulki na sezon 2024/25!  (3)
02.05.2024 09:39, Zalewsky, liverpoolfc.com
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports