05.05.2024
17:30

Osób online 1036

U-18 remisuje w derbach z United

Liverpool U-18 zremisował w mini derbach z Manchesterem United U-18 3:3 po emocjonującym meczu, który miał miejsce dzisiejszego poranka. Młodzi zawodnicy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, aby dać sobie wyrwać trzy punkty minutę przed końcem meczu.

Bramki dla the Reds zdobyli Rhian Brewster, Glen McAuley i Yan Dhanda. Dla rywali trzykrotnie trafił Gribbin.

Zespół Neila Critchleya popełnił błędy w kluczowych momentach gry, między innymi dając doprowadzić rywalowi do remisu, który grał w 10.

Liverpool był lepszym zespołem w początkowej fazie meczu, jednak to goście odznaczyli się większym posiadaniem piłki i jako pierwsi wyszli na prowadzenie.

Następnie dwoma bramkami odpowiedział Liverpool, lecz jeszcze przez przerwą młodzi zawodnicy z Manchesteru zdołali doprowadzić do wyrównania 2:2.

W 57. minucie Dhanda wyprowadził the Reds na prowadzenie. Podopieczni Critchleya kontrolowali spotkanie, ale dwie minuty przed gwizdkiem doszło do faulu w polu karnym i podyktowaniu rzutu karnego.

Gribbin pewnym strzałem zamienił jedenastkę na gola i mecz zakończył się wynikiem 3:3.

W tabeli drużyna U-18 zajmuje 3 miejsce, tuż za dwoma drużynami z Manchesteru – City i United.