05.05.2024
17:30

Osób online 907

Wieści z obozu rywala

Przygotowania Sunderlandu do sobotniego meczu wyjazdowego z Liverpoolem zostały zakłócone wieściami o poważnej kontuzji Paddy'ego McNaira. Były piłkarz Manchesteru United zerwał więzadło krzyżowe w poprzednim meczu, wygranym 3:0 z Hull City.

Północnoirlandzki piłkarz zaliczył uraz w pierwszej połowie, ale grał do 88. minuty. Został potem zdjęty z boiska i będzie potrzebował operacji.

Sunderland będzie musiał sobie radzić też bez Papy Djilobodji'ego, który odbędzie jednomeczowe zawieszenie spowodowane dwiema żółtymi kartkami ze wspomnianego starcia z Hull.

Absencja Senegalczyka może oznaczać powrót kapitana, Johna O'Shea.

Czarne Koty już muszą sobie radzić bez Lee Cattermole'a, który ma przed sobą przynajmniej 4 miesiące przerwy. 28-latek poleciał ostatnio do USA i przeszedł operację chrząstki.