05.05.2024
17:30

Osób online 1030

Bez bramek do przerwy

Liverpool remisuje z Sunderlandem po pierwszych 45. minutach na Anfield. The Reds nie udało się stworzyć ani jednej groźnej sytuacji pod bramką Pickforda mimo zdecydowanej przewagi w grze. Na domiar złego z powodu urazu w 34. minucie meczu boisko opuścił Phillipe Coutinho, a w jego miejsce wszedł Divock Origi.

Komentarze (30)

Szynszyl 26.11.2016 16:50 #
Sędziowie to tragedia
lucimar 26.11.2016 16:51 #
Ciężko się gra przeciwko ustawieniu 1-9-1 :(
HyppiaYNWA 26.11.2016 16:51 #
dlaczego z każdą piłką próbujemy wejść do bramki?
Szpilu97 26.11.2016 16:51 #
Najbardziej to mnie wkur*** zachowawacza gra Hendersona - on dla tylko dla statystyk chyba.
GUNS 26.11.2016 16:51 #
Walenie głową w mur...
Nie cierpię takich meczy
użytkownik zablokowany 26.11.2016 16:51 #
PiTeRo 26.11.2016 16:52 #
Tylu ciekawych zawodników na boisku, a jedynie Lovren jest na tyle myślącą osobą, żeby spróbować strzału z dystansu przy tej murarce.
Radbug 26.11.2016 16:52 #
Jebany autobus.
HyppiaYNWA 26.11.2016 16:53 #
Szpilu97
Ten sam Henderson zrobił dziś więcej odbiorów niż prawdopodobnie reszta drużyny, jeśli komuś każesz zapieprzać w obronie to się nie dziw, że nie uruchamia skrzydłowych raboną..
John 26.11.2016 16:53 #
Trudno się gra z przeciwnikiem nastawionym tylko na bronienie. A jeszcze trudniej na tak małej murawie jak ta na Anfield.

Bez Lallany i Cou kreatywność w naszej ekipie spada drastycznie.
Szpilu97 26.11.2016 16:53 #
Prosi się non stop żeby zagrać ze środka mocną piłę na skrzydło do Clyne ale nie - po co jak można rozegrać wianek 3 podaniami i dopiero poalutku, zachowawczo do Clyne...
kulsky 26.11.2016 16:53 #
Bez Lallany w środku pola gramy kompletne zero. Wijnaldum i Can to jest jakis dramat. Do tego kontuzja Cou, Mane, któremu nic nie wychodzi. Przydałby się Sturridge, ale oczywiście nam to ciągle pod górkę.
Czarodziej 26.11.2016 16:54 #
W drugiej połowie atakujemy w kierunku The KOP co mam nadzieję nam pomoże. Zespół Moyesa powoli zaczyna mieć problemy i myślę, że w końcu pękną. Tak zy inaczej, musimy wrzucić wyższy bieg...

Najważniejsze jednak, aby Coutinho szybko wrócił do zdrowia. Brak Lallany nas już rozregulował, a co dopiero brak naszego małego czarodzieja... W pierwszej chwili wyglądało to na mocne stłuczenie, więc widok noszy mnie zaskoczył i przeraził. Płacz Phillipe nie wróży zbyt dobrze. YNWA!
scorpionlfc5 26.11.2016 16:54 #
Nie "Jebany autobus" tylko znowu granie bez napastnika.
Szpilu97 26.11.2016 16:54 #
HyppiaYNWA

Wijnaldum nie podaje do przodu to niech Henderson przynajmniej zacznie, nosz kurwa, gosć wybiera tylko najłatwiejsze opcje wszerz boiska.
Bartek97sz 26.11.2016 16:55 #
Co się stało z Cou bo nie oglądam?
yossiaq2 26.11.2016 16:55 #
Będzie dobrze . To nie Southampton ...
HyppiaYNWA 26.11.2016 16:56 #
Szpilu97
Gdy Gerrard grał takie crossy to miał za sobą Xabiego Alonso, Lucasa czy Mascherano którzy zajmowali się obroną, odbiorami itd.
U nas obroną zajmuje się Henderson, a to właśnie Can i Gini powinni zająć się rozgrywaniem, dlatego nie rozumiem Twoich pretensji do Hendo ;)
stevenGe 26.11.2016 16:57 #
Jeżeli Sturridge nie wejdzie co najmniej w 60 minucie ,to będzie kolejny remis ;)
Czarodziej 26.11.2016 16:57 #
@Szpilu
Hendo jako jedyny z naszych środkowych pomocników coś gra i trzyma jako tako środek w kupie. Can i Wijnaldum grają słabo, a ich gra do przodu, wygląda jak radość kota bezpośrednio po zabiegu kastracji... Lallana jest niezbędny tej formacji, więc mam nadzieję, że za tydzień go już zobaczymy znowu w grze.
Sullivan 26.11.2016 16:57 #
do przodu tą piłke a nie tak okropnie defensywnie henderson wijnaldum
kubaburza 26.11.2016 16:58 #
Gdyby każdy dopasował się poziomem do Lovrena i Matipa, wynik byłby już dawno przesądzony.. niestety tak nie jest..
I na kiego dośrodkowują tak często górą skoro tam stoi Firmino, tak wiem że on strzelil tak pare główek ale to nie jest jego najmocniejsza strona zwłaszcza że sunderland ma mnóstwo byków w składzie.. dobre dośrodkowanie po ziemi i wtedy tylko dostawić noge..

I jeszcze Coutinho :(
kubaburza 26.11.2016 16:59 #
bartek97sz

chciał dograć w polu karnym ale go przy wybiciu Ndong kopnął w okolicach stopy/kostki i znieśli go na noszach
PonuryGrabarz 26.11.2016 17:00 #
szpilu, idź lepiej łapać pokemony
scorpionlfc5 26.11.2016 17:01 #
Ten trener w ogóle ma pojęcie że od strzelania bramek są napastnicy?
Szpilu97 26.11.2016 17:02 #
Wy jesteście idiotami ludzie? Bronicie Hendersona bo niby zalicza odbiory, wspaniale ale dlaczego nie może zaliczać odbiorów i podawać DO PRZODU?
John 26.11.2016 17:03 #
@scorpionlfc5

Myślę, że jakieś tam pojęcie ma - pod jego wodzą drużyna ma najwięcej strzelonych bramek w tej lidze.
scorpionlfc5 26.11.2016 17:05 #
Mhm właśnie widzę tą skuteczność jak drużyna gra defensywnie. Southamptonowi też nawalili goli tą swoją grą aż miło.
PonuryGrabarz 26.11.2016 17:06 #
szpilu, to Ty nie potrafisz ogarnąć, że Hendo to defensywny pomocnik i nie jest od grania do przodu. btw. to Hendo stworzył dla nas najlepsza sytuacje do zdobycia bramki.
ElFirmino 26.11.2016 17:36 #
I od tego jest napastnik, w innym wypadku prawdopodomnie dalej by było 0:0. Co z tego, że mamy miliony okazji jak nie mamy killera?
scorpionlfc5 27.11.2016 02:31 #
Ojej. Mały chłopczyk się zdenerwował. A że argumentów brak to zaczęło się obrażanie.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (2)
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (1)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian