05.05.2024
17:30

Osób online 900

Liverpool w półfinale EFL Cup

Pomimo lepszych i gorszych momentów w swojej grze, The Reds strzelili 2 bramki na Anfield i zachowali czyste konto w ćwierćfinałowym starciu z Leeds United.

Po przerwie znakomite sytuacje mieli zarówno Roofe, jak i Wijnaldum, lecz obaj zawodnicy jedynie obili słupek bramki rywala.

Liverpoolczycy mieli znaczącą przewagę, ale w okolicach 60-70 minuty stracili kontrolę nad spotkaniem, odzyskując ją chwilę później.

W 76. minucie wynik spotkania otworzył Divock Origi, z kolei 5 minut później bramkę na oczach The Kop strzelił 17-letni Woodburn, ustalając wynik spotkania.

Radbug 29.11.2016 22:43 #
Arnold asysta, Woodburn bramka, a MVP moim zdaniem Ejarja. Jest dobrze, a za kilka lat będzie jeszcze lepiej.
jasiex06 29.11.2016 22:44 #
Łudiburn strzela, Arnold asysta, ręce same składają się do oklasków :D
ovelydlfc 29.11.2016 22:44 #
Fajnie. Ejaria dobrze, Trent jeszcze lepiej. Ale Benowi za tą bramkę oddaje głos na mvp. Cieszy kolejne czyste konto.
kubaburza 29.11.2016 22:45 #
Radbug nie Ejaria tylko Krzysiek Perchał.. ciągle w akcji :D
Adryyan 29.11.2016 22:45 #
MOTM zdecydowanie Can! Gratulacje dla Woodburn'a! Przepiękna akcja i wspaniałe wykończenie! Woodburn - Młody Owen? :)
Jack92 29.11.2016 22:45 #
Woodburn!!!
reddsPL 29.11.2016 22:45 #
No i gitara! Brawo Woodburn!
ololfc 29.11.2016 22:45 #
Coutinho się w łóżku przewracał jak widział nasze strzały z dystansu.
HyppiaYNWA 29.11.2016 22:46 #
cieszy bramka Woodburna, cieszy wygrana, ale najbardziej cieszy że po za Canem, najlepsi w tym meczu to zawodnicy z naszej akademii! To jaki klej w nodze ma Ejaria to głowa mała, przy tym mądrze rozgrywa, będą z niego ludzie! Ale jednak mimo wszystko dla mnie MOTM to Trent Alexander-Arnold, co chłopak dzisiaj grał to miód na moje uszy, bezbłędny w obronie, widać ciągnęło go do przodu, kilka fajnych dryblingów, świetna asysta, a przy tym miał jeszcze kilka fajnych dośrodkowań, oj pięknie wygląda nasza przyszłość, jeśli chłopaki tak dalej będą się rozwijać! :) a Tobie Ben życzę pokory przede wszystkim, pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj!

Znalazłem też takie info:
Ben Woodbury becomes the youngest scorer in Liverpool's history...at just 17 years and 45 days.
no nieźle.
BartekLfc1993 29.11.2016 22:54 #
Woodburn jest w dobrych rękach! Nie ma szans, żeby pod okiem Kloppa zmarnował swój talent ;)

YNWA!
slobo 29.11.2016 22:54 #
Nie umiem przejść obojętnie obok zjawiska,jakim jest"Alfredo"Moreno. To nie możliwe,że ten gość gra na poziomie Premiership ,to nie możliwe,że on gra w Liverpoolu... Bogu dzięki za Millnera. Jednak to nie Parodysta był najsłabszym punktem Liverpoolu,choć poprzeczkę zawiesił wysoko.To jak prezentowało się Anfield,było bardzo smutne. Przyśpiewka jaką w końcówce zarzucili fani Leede,o naszych kibicach,celna w punkt.
Żeby nie było,że tylko narzekam Can i Alexander podobali mi się dziś szczególnie.
Batigol 29.11.2016 22:58 #
Zadanie wykonane..kolejny mecz na zero z tyłu
Jedi13 29.11.2016 23:04 #
Co wy chcecie od Moreno. Wypełnia założenia taktyczne. Gra wysoko. Pomicnicy i Śo mają go asekurować.
Mort 29.11.2016 23:08 #
Dla mnie Ejaria MOTM. Bardzo dobrze pokazał się w dzisiejszym meczu. Do momentu zejścia nieźle prezentował się Stewart, no może poza tą jedna stratą, po której prawie brame straciliśmy. Poza tym na plus moim zdaniem Arnold, Can, Origi. Jak na tak długą przerwę to w obronie w miarę pewnie zagrał Klavan. Mane bez błysku, Wijnaldum troche obudził się w drugiej połowie, ale cały mecz moim zdaniem słabo. No i Albercik. Mam wrażenie, że Klopp powoli traci do niego cierpliwość. Co nie dostanie szansy to klapa.
slobo 29.11.2016 23:12 #
Założenia taktyczne to on wypełnia jedynie w lidze,jak siedzi na ławie i ani nie pierdnie.
Potyka się o własne nogi,gubi krycie,daje się mijać jak pachołek,a dziś jeszcze w ataku dno.
Radbug 29.11.2016 23:48 #
Jak to dobrze że zagrał Moreno, bo naszym etatowym hejterem chyba by w końcu żyłka pękła gdyby musieli kolejne tygodnie siedzieć cicho bez narzekania na niego. Zero z tyłu, błędów po których poszła kontra i sytuacja brakowało dla Leeds żadnych. Nie mówiąc już ze wystrzegal się typowych dla siebie baboli po których często trafiliśmy bezpośrednio bramki.

Od dawna podejrzewałem ze wiekszosc hejtu na "Alfredo" powstaje "bo inni hejtujo to ja też!". Dziś mam pewność że moja teoria jest prawdziwa. Leeds mieli 2 groźne sytuacje, żadna bez winy Moreno.

Jeśli popełnił rażące błędy za które zasłużył na ponowne wylewanie na niego wiadra pomyj, to mi je pokażcie z konkretnymi minutami, bo ja ich nie widziałem.
Adryyan 30.11.2016 00:05 #
84 minuta Alberto Moreno upada niczym rażony piorunem po prostopadłym podaniu do Sacko, ten wychodzi prawie sam na sam.
AirCanada 30.11.2016 00:07 #
Zadanie wykonane. Ogromne brawa dla naszej młodzieży!
slobo 30.11.2016 01:28 #
No to lecimy:
-3' Alfredo drzemie,uciekł mu Sacko,stanoł sam na sam z Mignoletem,nieprecyzyjne uderzenie belg broni
-52' Alfredo spaceruje z przodu,jego strefę musi zabezpieczać Wjnaldum,który gubi się pod presją i posyła trudną piłkę do kipera,ten do Arnolda,który ładnie gubi presing,jednak nieprzemyślanym podaniem "wrzuca na konia" Stewarta,który traci piłkę,po czym ratuje nas słupek
-84 minięty przez Sacko jak dziecko,kładzie się na ziemi,nie wiadomo czemu i po co,pewnie jako alibi
Tu masz trzy konkretne przykłady,na podstawie skrótu,wybacz ale całego meczu nie chce mi się ponownie oglądać aby przytaczać konkretne minuty i wpadki Alfredo.Ale zapewniam Cię,że podczas bezpośredniej relacji wychwyciłem ich dużo więcej i nie są to małe nieznaczące błędy tylko takie wołające o pomstę do nieba,niedopuszczalne u zawodowych piłkarzy.To,że często nie niosą one konsekwencji,nie poprawia oceny tego Parodysty.Lepsi przeciwnicy potrafią je wykorzystać i w przeszłości kosztowały nas już sporo punktów,a nawet trofea. I nie chodzi nawet o to,że robi błędy,tylko o ich skale,on jest jak student matematyki,mylący się przy tabliczce mnożenia.
Zanim następnym razem zaczniesz coś bredzić o etatowych hejterach,to obejrzyj jeszcze raz,na spokojnie to o czym piszemy,a sam zobaczysz,no chyba że dla Ciebie błąd to dopiero gdy wypuszcza rywala sam na sam(i taki dziś był,patrz 3 minuta),a jak rywal nie skorzysta,lub ktoś zaasekuruje to...eeeeetam
A teraz Ty dawaj te"pomyje" rzekomo tu wylane,czekam na cytaty.
Dobranoc.
FlawlessPlan 30.11.2016 06:11 #
Przez to ze alfredo pilki przyjac i prowadzic prawa noga nie umie, w kilki sytuacjach zamiast wyprowadzic pilke do przodu podaje do tylu. W pilce noznej takie cos to jest kalectwo.
radoLFC 30.11.2016 07:04 #
@slobo, sytuacja z 3 min. to Albert wracał spod pola karnego przeciwnika, nikt nie zaasekurowal jego pozycji a gdyby Lucas nie zlamał linii obrony to byłby spalony. Poza tym Sacko to jeden z lepszych grajków Leeds tego wieczoru. Odrobinę obiektywizmu.
slobo 30.11.2016 08:24 #
W 3 minucie mielismy bezposredni pojedynek obroncy z napastnikiem,ktory Moreno przegral. Co robil chwile wczesniej nie ma tu znaczenia. Sugerujesz tu ze napastnik z nizszej lígi to za wysokie progi dla Moreno...ja sie zgadzam,tylko jak ma go to bronic?
MaksiuLFCSanok 30.11.2016 09:05 #
Mnie osobiście podobała się gra Ejarii, co prawda w drugiej połowie zgasł trochę ale jeśli zostanie mądrze poprowadzony to może być z niego nawet bajka grajek :)
Radbug 30.11.2016 17:32 #
No tak. Typowy "efekt motyla". Moreno nie było z tyłu, wiec to jego wina, ze Stuart źle podał i stracił piłke i Leeds strzelili w słupek. To już jest zabawne jak wy na siłę szukacie czegoś do czego można by się przyczepić odnośnie Moreno. Myślałem, ze moda przemija, ale na LFC.pl widać trwa trochę dłużej.
slobo 30.11.2016 22:26 #
Czyli nie widzisz zależności,po między sekwencją zdarzeń,na boisku i winny jest ten który stoi najbliżej... Nie mamy o czym rozmawiać. Krótkowzroczność leczy okulista,ja nim nie jestem.
Jak podejmujesz dialog,to nie"Wy",tylko "ty". Rozumicie towarzyszu?

Oficjalnie: Nowe domowe koszulki na sezon 2024/25!  (7)
02.05.2024 09:39, Zalewsky, liverpoolfc.com
Neville: The Reds zaszli tak daleko, jak mogli  (0)
01.05.2024 10:29, B9K, Sky Sports
Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (3)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian