05.05.2024
17:30

Osób online 1301

Remis po pierwszej połowie

Po dość chaotycznej pierwszej odsłonie Liverpool remisuje z Sunderlandem 1:1. Gola dla The Reds strzelił Daniel Sturridge, a dla gospodarzy, rzut karny na bramkę zamienił Jermain Defoe. Na Stadium of Light wracamy za kilkanaście minut.

Komentarze (23)

AgentTomek 02.01.2017 16:49 #
"Tyson" dał nura, a sędzia okazał się pierdołą.
lukigerrard 02.01.2017 16:50 #
Nie ma co zwalać na sędziego,bo gramy bardzo słabo.
Radbug 02.01.2017 16:50 #
Milner dzisiaj wyjątkowo słabo jak na siebie, przynajmniej w defensywie. wszystkie ataki Sunderlandu ida jego stroną.
HyppiaYNWA 02.01.2017 16:50 #
właśnie dlatego Klopp woli Origiego od Sturridge. Sturridge pierwsze czego szuka to strzału na bramkę, Origi czy Firmino najpierw patrzą czy jest ktoś lepiej ustawiony ;) Nie to że coś mam do Daniela, bo jest jednym z moich ulubionych zawodników i uwielbiam jego instynkt snajperski, i to jak go piłka szuka, no ale do taktyki Kloppa według mnie bardziej pasuje Origi ;) Po za tym gramy dziś strasznie słabo, Can jest dziś drastycznie słaby, Milner chaotyczny, Firmino nie istnieje, jeśli się nie obudzimy w drugiej połowie albo nie błyśnie czymś Mane/Lallana to będzie ciężko, trzymam kciuki za 3 pkt!
Mand 02.01.2017 16:50 #
Sunderland jest dramatycznie słaby. Jorguś ich poustawia teraz w szatni i ugramy to.
PiTeRo 02.01.2017 16:51 #
Sturridge musi wykorzystać "dyspozycję" sędziego, bo taki pad jaki zaprezentował N'Dong to Sturridge robi na śniadanie po 10 razy z zamkniętymi oczami.
Bartek97sz 02.01.2017 16:51 #
Będzie dobrze!
wesam 02.01.2017 16:52 #
Jak mnie Emre dziś irytuje. Niedokładne podania, za lekkie, często holuje no po prostu nie da się tego oglądać. Reszta też chaotycznie a Stu chyba wyznaczył sobie hat- tricka na dziś.
kubaburza 02.01.2017 16:53 #
Paradoks Sturridga, jest kotem, ale strzela kotom :D
Szpilu97 02.01.2017 16:53 #
No karny śmieszny ale wszystko przez idiotyczne podanie Cana do nikogo a potem jeszcze niepotrzebnie Wijnaldum się tam zamieszał przez co wzięli go w kleszcze i gość zanurkował.
AgentTomek 02.01.2017 16:53 #
Hyypia, No i znalazł gola, a przynajmniej jeden jego strzał mógł niejednego bramkarza zaskoczyć. Origi jest dobry, ale Sturridge jest lepszy.

Jeśli już, to Origi mógłby wejść za Firmino, coś on ostatnio nie błyszczy na boisku.
Razack 02.01.2017 16:54 #
Po rzucie karnym nasz gra się posypała nie będe orginalny ale wiw 3 punkty...
Lipaa1960 02.01.2017 16:54 #
W momencie gdzie kapitan powinien zachować nerwy na wodzy i uspokoić kolegów Milner idiotycznie tracił piłki, bezsensowne faule w konsekwencji żółtko... irytujący moment. Ogólnie gramy dobrze wierze, że to wygramy, a Firmino jakiś taki zagubiony... mamy jeszcze 45 minut! Walka!
ElFirmino 02.01.2017 16:56 #
Hyppia
I właśnie o to chodzi, nie raz podajemy sobie piłkę w bramce, a nie ma jej kto dobić.
wojtekwjp 02.01.2017 16:59 #
Milner nie ma lewej nogi a kjlavan prawej.

Karny to złe podania klavana do emre i faul - troche się spieli i są efekty.

Liczę na efekt rozmowy w szatni i to że moeysy nie pójdą na całość
Lipaa1960 02.01.2017 17:03 #
Noo i jest Alberto!
HyppiaYNWA 02.01.2017 17:06 #
ElFirmino AgentTomek
Ja jednak wolę żeby po podaniu Origiego padały bramki niż Sturridge był bliski zdobycia bramki ;) ale jak kto woli!
lucimar 02.01.2017 17:26 #