05.05.2024
17:30

Osób online 1117

Prowadzenie na Old Trafford

Liverpool po pierwszej połowie prowadzi na wyjeździe z Manchesterem United 1:0. W 27. minucie ręką w polu karnym zagrał Paul Pogba, arbiter wskazał na rzut karny, który na bramkę zamienił James Milner.

Komentarze (30)

tomek94s 15.01.2017 17:47 #
Jest wynik, nie ma gry
kulsky 15.01.2017 17:47 #
Lovren w swoim stylu. Dwie setki united z jego winy. Mignolet mecz życia. Jak my to wygramy, to będzie to zasługą szczęścia.
burmanek8 15.01.2017 17:48 #
Początek bardzo słaby, potem trochę lepiej, no ale najważniejszy wynik! A Pogba to wszystko partaczy dzisiaj :)
Adryyan 15.01.2017 17:48 #
Ktoś mi powie co zrobił Origi w 38 minucie gdy biegł prawie "sam na sam"? Bo mi się zaciął stream.
AgentTomek 15.01.2017 17:48 #
Poor Pogba :D

Najlepiej wydane 89 mln w historii piłki nożnej ;V
zacny18 15.01.2017 17:48 #
Arnold rzucony od razu na głęboką wodę Premier League :) i daje rade :) dobry mecz chociaż czegoś nam brakuje :) YNWA 1892 LFC
AndyLFC 15.01.2017 17:48 #
Zaraz po objeciu prowadzenia, z dupy wolny i zolta dla Lovrena, nie pokazywanie ewidentnych fauli (pogby na Hendersonie)... przypadek?
LFCzasiU 15.01.2017 17:49 #
Pogba mimo że gra w United to jednak jest za LFC, nawet na głowę założył naszą koszulkę i dobrze wywalczył karnego...
tachi 15.01.2017 17:49 #
Jak dla mnie Dejan rozegral fajna polowe. Kilka waznych odbiorow. W drugiej bedzie tylko lepiej!
kubaburza 15.01.2017 17:49 #
omg ale placzecie. a wygrywamy z mułkami.
kamixx97 15.01.2017 17:49 #
Jedziemy jak trzy lata temu!!!! :) YNWA
Szpilu97 15.01.2017 17:50 #
Ten Pogba śmieć to zawieszenie na 5 meczy za takie cyrki.
PonuryGrabarz 15.01.2017 17:52 #
TAk Lovren zajebisty mecz, szkoda tylko że stworzył dwie najlepsze sytuacje dla Junajted.
madman99 15.01.2017 17:53 #
narazie jest pięknie i prowadzimy dzieki temu panu z zielona glową :) zdominowalismy srodek pola i to poki co wystarcza, Hendo to nasz klucz do sukcesu, widac od razu ile on daje druzynie. Kapitalny mecz Simona wychodzi na to ze mamy dwoch swietnych bramkarzy, TAA nerwowo, Lovren dwa powazne bledy po ktorych omal nie stracilismy bramek, ale teraz Cou wejdzie i rozrusza ofensywe. Wkurw.. tez sedzia ktory gwizdze kazda stykowa sytuacje.
kulsky 15.01.2017 17:53 #
Trent sobie zdecydowanie nie radzi. Szansa Pogby, Martial 1 na 1 go totalnie niszczy. Wiadomo, młodziak z akademii, to tylko pokazuje, jakie mamy braki w składzie.
Czarodziej 15.01.2017 17:53 #
Szymek w bramce perfekcyjnie. Milnera dwukrotnie zaasekurował Lallana, ale poza tym James bardzo dobrze + bramka. Klavan pewnie, lepiej od Lovrena, który podarował dwa prezenty United. Na szczęście ich nie rozpakowali. TAA z błędami ucznia, ale widać, że radzi sobie z presją i jego gra bardzo mi się podoba. W pomocy Hendo daje to, czego brakowało chociażby w meczu ze Świętymi. Reszta na plus, ale Origiemie ciągle czegoś brakuje. Stara się, ale brakuje dokładności i ciut szybszych i trafniejszych decyzji. W drugiej połowie czekam na Cou. 1-0 wygląda ładnie, ale 2-0 wyglądać będzie jeszcze przyjemniej! :)
uNiLFC 15.01.2017 17:53 #
Nasz środek dzisiaj ładnie gasi United. Can, Wijnaldum świetni. Henderson troszeczkę gorzej ale też trzyma poziom

Lovren 2 razy doprowadził mnie do zawału. To jego ustawianie w defensywie jest tragiczne. Noo ale może jakoś utrzymamy :D

LFCzasiU 15.01.2017 17:55 #
Mam nadzieję że zobaczymy od 60 minuty Coutinho, Sturridge i będzie po meczu...
Marcos71 15.01.2017 17:57 #
@RedWolf sugerujesz, że jestem dramatem?
Kartas 15.01.2017 17:58 #
Lovren dziecko szczęścia. Niby znów jakieś błędy połapał ale przyszło co do czego to ręka Pogby była po walce właśnie z nim o piłkę, mecz z Soton też, gdzieś błąd a potem wybicie z linii i wślizg w ostatniej minucie w akcja gdzie by było 1 na 1. #TALIZMAN
Lukasch 15.01.2017 17:58 #
Praktycznie NIC nie przeklinam, ale niech ten Pogba wypierdala tam skąd chuj wie pochodzi i niech tam się bawi w mma (Henderson)
lfcarty 15.01.2017 17:58 #
Mam nadzieję że kiedyś doczekamy się komentatora w C+ wspierającego Liverpool.
Trzymam kciuki za drugą połowę.
YNWA!!!
brelo 15.01.2017 17:59 #
Mignolet co za dzik :D
Adryyan 15.01.2017 18:00 #
Jeszcze mecz się nie skończył, trzeba wyjść jeszcze bardziej skoncentrowanym w 2 części.
Radbug 15.01.2017 18:00 #