05.05.2024
17:30

Osób online 1149

Bez bramek do przerwy

Pomimo kilku bardzo dobrych okazji oraz wsparcia z trybun Czerwonym nie udało przebić się przez zasieki obronne rywala. Na chwilę obecną bliżsi zapewnienia sobie miejsca w finale EFL Cup są podopieczni Puela.

Pierwsze 45 minut na Anfield było bardzo intensywne, a futbolówka wędrowała z jednej połowy na drugą. Więcej okazji strzeleckich stworzyli sobie gospodarze, jednakże z powodu braku dokładności nie udało im się trafić do bramki rywala.

Pod koniec pierwszej połowy po dobrej akcji Świętych swój zespół przed utratą gola uratował Loris Karius.

Komentarze (29)

Szpilu97 25.01.2017 21:48 #
Zmieńmy nazwę klubu na Mane FC... po co się oszukiwać?
deekuu 25.01.2017 21:48 #
Co ten Redmond z naszymi obrońcami robi...
Czarodziej 25.01.2017 21:48 #
Jak widzę te wrzutki, to autentycznie tęsknie za Benteke...
0DDReporter 25.01.2017 21:49 #
Phillppe może jakiś Magic Touch z twojej strony ?
Adryyan 25.01.2017 21:49 #
Karius ratuje mecz. Trzeba wierzyć... Wijnaldum i Origi muszą wejść na boisko.
AgentTomek 25.01.2017 21:49 #
Mam wrażenie, że komentatory specjalnie mówią cały czas, że Southampton jest lepszą drużyną, żeby nas wkurwić :D
kulsky 25.01.2017 21:49 #
Can w takiej formie powinien grać w rezerwach co najwyzej. Dobrze, że Karius powoli pokazuje, na co go stać, bo już dawno bysmy odpadli. Jak bedziemy probowali sie przedzierać przez 4-5-1 środkiem pola, to tak to bedzie wygladac. Teraz kazdy zespol bedzie z nami tak gral, autobus i na kontre, gdzie otwieramy sie jak mozemy, zeby rozbic formacje rywala. To daje nam Mane, a obecnie nie mamy skrzydlowych.
0DDReporter 25.01.2017 21:50 #
Gdyby nie Karius to nie oszukujmy się po dwumeczu juz byłoby
Czarodziej 25.01.2017 21:50 #
Wybicie prostego dośrodkowania przez Cana na rzut rożny w 45. minucie było najlepszym podsumowanie jego osobistej gry, jak i tej całego zespołu. Gdyby nie Karius, nie byłoby już o czym gadać.
madman99 25.01.2017 21:50 #
kur*a zle to wyglada :( w ataku bez zmian, nie tworzymy zadnych setek, tak naprawde w dwumeczu powinnismy juz spokojnie dostac 5 bramek, to cud ze mozemy jeszcze miec chociaz 45min nadzieji, niby cos probujemy, pressujemy ale niewiele z tego wynika, a swieci zaczynaja sobie hasac, lovren wolny, matip dal sie ograc kilka razy, oj niedobrze.
Tommyy 25.01.2017 21:50 #
Mamy takie tempo przerzucania gry na drugą stronę, że Soton zawsze może bronić w ośmiu. A to, że Redmon wchodzi jak chce to inna sprawa.

Inny mecz po przerwie musi byc!
Lyzwa7 25.01.2017 21:51 #
Tak jakby obecność Mane coś tu zmieniła:D
wesam 25.01.2017 21:51 #
Nie wiem co się stało z naszymi piłkarzami. Jeszcze do nie dawna grali szybko przebojowo z pomysłem na jeden kontakt. Teraz jak widzę ta grę to niczym nie odstaje od West Bromu
wesam 25.01.2017 21:52 #
*niedawna
caharin7 25.01.2017 21:53 #
Trzeba wierzyc Panowie,Karius robi to co do niego nalezy.
t4bask0 25.01.2017 21:53 #
@RedWolf

>graj niezły mecz, twórz okazje, nieźle broń
>bądź nazywany dnem przez "wiernych kibiców"

żal mi cię.
AllHailbeforeDalglish 25.01.2017 21:54 #
W wakacje na zakupy do Southampton. Bierzmy Redmonda dziś wkręca naszych w ziemię aż miło. Wykupić ich jak się da i za rok znów zgarnąc od nich baty :D
Lucjan 25.01.2017 21:54 #
zaraz sie wklepie 2 brameczki i final bedzie nasz
ircek 25.01.2017 21:56 #
Widzę, że już każdy zespół nauczył sie stawiać z nami autobus i później kontra!
Niestety nie potrafimy sobie poradzić w ataku pozycyjnym i jeśli coś sie nie zmieni bedzie ciężko!
Widoczny brak Mane, który potrafił minąć zawodnika i tym zdobić więcej miejsca. Nasi ostatnio w dołku, a to co Can wyprawia to już ciężko skomentować!
Lookout 25.01.2017 21:57 #
Nasza defensywa jest na poziomie 3- ligowca, a może i gorzej, w ataku zbyt mało ruchu, Lovren dzisiaj gra słabszy mecz, Milner od dłuższego czasu prezentuje niski poziom. Musi Klopp im nagadać w szatni, bo inaczej finał nie dla nas
LFCzasiU 25.01.2017 21:58 #
Gramy ładnie non stop na połowie southampton tylko lepiej byłoby gdybyśmy wykorzystywali te sytuacje... zastanawiam się jakim cudem oni robią 2-3 kontry które już powinny im dac bramki a my tłuczemy, tłuczemy i nic. Chociaż kibice śpiewają, przyjemnie się tego słucha. Mam nadzieję ze Klopp opierdoli ich i będzie tylko lepiej
jaqb92 25.01.2017 21:58 #
jak widze kontry Soton i nie ma na bokach totalnie nikogo, tylko lovren i matip, a milner i AA pojawiaja się za piłka z 20m to mi sie slabo robi ...
t4bask0 25.01.2017 22:00 #