13.05.2024
21:00

Osób online 1074

Wygrana rezerw z Boltonem

Dwie bramki strzelone po rzutach karnych przez Harry'ego Wilsona, a także gol Toma Brewitta zapewniły drużynie U-23 zwycięstwo 3:1 z Boltonem i awans do półfinału Lancashire Senior Cup.

W 27. minucie Walijczyk wpadł z piłką w pole karne i został skoszony równo z trawą przez obrońcę Kłusaków. Wilson podszedł do jedenastki i pewnym uderzeniem dał Liverpoolowi prowadzenie.

W 65. minucie Liverpool wykonywał rzut wolny na wysokości pola karnego. Sprytne wykonanie zmyliło zawodników Boltonu, a piłkę do siatki po asyście Wilsona skierował Brewitt.

Niedługo później the Reds prowadzili już różnicą 3 bramek. Rhian Brewster został sfaulowany przez bramkarza w polu karnym, arbiter wskazał na wapno, do piłki znów podszedł Wilson i strzelił swojego drugiego gola w tym meczu.

Bolton honorowe trafienie zaliczył w 88. minucie, jednak to było wszystko, na co było stać drużynę Kłusaków.

Liverpool U-23: Kelleher, Whelan, N Phillips, Brewitt, Randall, Stewart, Virtue (Alves), Wilson, Ojo (Brewster), M Gomes, T Gomes (Hart).