13.05.2024
21:00

Osób online 1212

Prowadzenie do przerwy

The Reds przeważali w pierwszej połowie meczu na Anfield i zasłużenie prowadzą 2:0. W wyśmienitej formie jest strzelec dwóch goli - Sadio Mane. Już za 15 minut sędzia Anthony Taylor rozpocznie drugie 45 minut.

Komentarze (20)

0DDReporter 11.02.2017 19:18 #
Przebudzenie mocy !
Przemytnik 11.02.2017 19:18 #
Tak to można grać. Oby tak dalej!!
FlawlessPlan 11.02.2017 19:18 #
Gini dzisaj gra swój mecz, nie wiem czemu klopp wybierał cana zamiast niego.
voyteq94 11.02.2017 19:18 #
Cieszy gra naszego zespolu ;) srodek pola dzisiaj bardzo fajnie wyglada ....sadio to wisienka na torcie ...oby na zero do konca i bedzie milo ;)
pinki 11.02.2017 19:18 #
Sadio jest wspaniały
Rado1737 11.02.2017 19:19 #
Wróciła wściekłość zawodników. :)
mroczinho 11.02.2017 19:19 #
Gdzie sa Ci wszyscy co tak psiaczyli na transfer Giniego?
ElFirmino 11.02.2017 19:19 #
Nie mówiłem?
Radbug 11.02.2017 19:19 #
CO ZA FATALNY DZIEŃ! Włączyłem w 20 minucie...
KrzysiuYNWA 11.02.2017 19:19 #
Wracamy na właściwe tory. Ale jeszcze druga połowa, trzeba uważać, żeby nie wkradła się znowu niedokładność i trzeba się szybko cofać ,żeby kontra nie poszła. Będzie dobrze.
FankaLFC 11.02.2017 19:20 #
Standard: fatalna gra obrony i bramki puszczone po błędach zabierają szanse na mistrzostwo... dobrze, że tym razem przeciwnikowi! :D
FlawlessPlan 11.02.2017 19:20 #
AAAAAA NIEMOŻLIWE RedWolf nie narzeka ;) dziś musimy wygrać :D
Roberto 11.02.2017 19:20 #
I gdzie są te wszystkie płaczki???Znowu Lucas!Mamy 2 parodystów w składzie!!!Przegramy!!!!Mam Wam jedno do powiedzenia!YNWA!
redpepper 11.02.2017 19:21 #
No cóż. Reakcja Kloppa okazała się zbawienna ale gra Kogutów dzisiaj jakaś niemrawa. Może to przez brak Dannego Rose'a ale nawet jeśli, to cały zespół gra bojaźliwie i bez jaja. Przecież nasi ich tam zgwałcili 13 strzałów w tym 8 celnych w 45 minut?!
kulsky 11.02.2017 19:21 #
Wijnaldum za słabego Cana, Mane wrocil i jest o wiele lepiej. Jeszcze ta obrona tylko. Dobrze gramy z takimi zespołami co sie nie muruja tylko graja otwarty futbol, a takich jest niewiele teraz w premier league.
RK23 11.02.2017 19:22 #
Jak wiele wniósł Emre Can swoją nieobecnością :v
BobMarleyLFC 11.02.2017 19:22 #
Ciekawe czy Lucas Nam zaserwuje dzisiaj wolnego dla Tottenchamów przed naszym polem karnym w 90 minucie meczu...:D

Ogólnie super mecz, oby tak do końca! :)
burmanek8 11.02.2017 19:26 #
Dobra, czyli piłkarzy mamy wystarczająco dobrych, czyli gdzie leży problem?
LFCzasiU 11.02.2017 19:26 #
Gdzie hejterzy???
Ponoć mieli w Lucasa wjechać jak w masło... i coś się chyba popsuło.
Nieźle zapierdala w obronie, cały zespół gra wyśmienicie. Liczę że druga połowa będzie taka sama i 3pkt zostaną na Anfield. YNWA!
MrFocus 11.02.2017 19:28 #
@burmanek Moim zdaniem problem jest w głowach piłkarzy, szczególnie podczas meczów ze słabszymi drużynami.

Morton i Phillips zadowoleni z wypożyczeń  (0)
08.05.2024 12:30, ManiacomLFC, liverpoolfc.com
Szoboszlai o swoim pierwszym sezonie na Anfield  (6)
07.05.2024 19:13, GiveraTH, thisisanfield.com