13.05.2024
21:00

Osób online 1216

Młodzież ogrywa Obywateli

Młodzi piłkarze Liverpoolu zaliczyli imponujący występ w sobotnie popołudnie, zwyciężając 2:0 w starciu z rówieśnikami z Manchesteru City. Bramki Liama Millara i Glena McAuleya zapewniły wygrają drużynie do lat 18, czym the Reds zrewanżowali się Obywatelom za wcześniejsze porażki w sezonie.

Byli piłkarze Liverpoolu: Steven Gerrard i Rob Jones wspierali drużynę, dodając im otuchy i niejako inspirując do zwycięstwa.

Millar w pierwszej połowie wykorzystał dośrodkowanie z prawego sektora boiska. Piłkę strącił głową obrońca City, ta wpadła pod nogi zawodnika Liverpoolu i mimo interwencji golkipera gości, było 1:0 dla the Reds.

Zwycięstwo przypieczętował McAuley, wykorzystując szybką kontrę Liverpoolu w drugiej połowie.

Skład U-18: Kelleher, N Williams, Driscoll-Glennon, Masterson, Johnston, Coyle, Simmonds (Adekanye, 66), Sharif, McAuley, A Lewis, Millar.