13.05.2024
21:00

Osób online 1058

Remis do przerwy

Po efektownym zwycięstwie z Arsenalem w zeszłym tygodniu, Czerwoni po pierwszej połowie remisują 1:1 z Burnley, rozgrywając mocno przeciętne zawody. Gola dla gości strzelił w 7. minucie Ashley Barnes. Do wyrównania w doliczonym czasie gry doprowadził Gini Wijnaldum.

Komentarze (26)

AirCanada 12.03.2017 17:47 #
Miałem już newsa gotowego i fajną wstawkę o Robin Hoodzie, ale Gini wszystko mi zjebał :D
0DDReporter 12.03.2017 17:47 #
Chaos chaos chaos chaos chaos chaos
Radbug 12.03.2017 17:47 #
Za ch*ja nie będzie top 4. Wybijcie to sobie z głowy. Co z tego, że remis jak gramy i tak fatalnie. 0 pomysłu a bramka z przypadku. Burnley jeszcze pewnie coś strzeli w 2 połowie.
Lipa76 12.03.2017 17:50 #
Chociaż raz potrafimy strzelić klasyczną bramkę z dupy grając tak fatalnie.
Pelikan 12.03.2017 17:50 #
Kto to jest Coutinho?
maxbeatles1 12.03.2017 17:52 #
Liczę, że ta bramka nas trochę przełamie i po przerwie rozjedziemy Burnley. Jest źle, ale są nadzieje na lepszą grę. Niech tylko zejdzie Can, ten człowiek chyba zapomniał jak kopnąć prosto piłkę.
deekuu 12.03.2017 17:52 #
Trochę się spóźniłem i włączyłem w 7 minucie, ale za chwile NOPE. No cóż, może jest jeszcze nadzieja
MrFocus 12.03.2017 17:52 #
Jeszcze raz zobaczę dośrodkowanie w naszym wykonaniu to chyba nie wyrobię. Coutinho to samo, ma świetne strzały z dystansu, a nie widziałem ostatnio ani jednego w jego wykonaniu. Moim zdaniem największy problem jest w głowach piłkarzy, gdy gramy z teoretycznie lepszymi to jesteśmy niczym Barcelona, jak przychodzi grać z takim Burnley to zniżamy się do ich poziomu i gramy bez pomysłu, byle tylko grać, coś jest nie tak, tylko kto wie dokładnie co?
maxbeatles1 12.03.2017 17:53 #
@kompis
Wtf?
RK23 12.03.2017 17:53 #
Arsenal nie zasługuje na TOP4 w tym sezonie, ale ugrają to bo Liverpool rozdaje prezenty.
krew 12.03.2017 17:55 #
Wyglada to tak samo jak z Lester obrona znowu wysoko a przeciwnik gra z kontry i ma szybkiego napastnika, nic sie nie zmienia Kloppnie uczy sie na wlasnych bledach.
Mike9692 12.03.2017 17:55 #
Ku**a Klopp wielki taktyk, a Dyche robi go jak chce. Migns wali co chwile długie piły nie wiadomo do kogo, prezentujac ja graczom Burnly. Czy trener na prawdę tego nei widzi? Milner podaje do Cou nie ważne czy jest otoczony przez 2 czy trzech przy linii. A Can Mistrz rozegrania to najwyżej umie klepać w trójkącie z Klavanem i Matipem, poza tym stale spóźniony a przyjęciem, nie wiadomo dla czego, zawsze obarca sie w stronę naszej bramki czym odcina sobie jakąkolwiek opcję rozegrania. Poza Mane, Origim i Mingsem i Wijnaldumem wszyscy OUT.
madman99 12.03.2017 17:55 #
tej druzynie nie jest potrzebny obronca, napastnik czy skrzydlowy tu jest kur.. potrzebny caly sztab psychologow bo ewidentnie cos jest nie tak z glowami, druzyna ktora nie ma napietego kalnedarza gra swietnie, nagle po prostu przestaje grac i rywal dzisiaj nie stawia jakiegos autobusu, bez zaangazowania, pressingu, pomyslu nie potrafiaca sklecic akcji, kompletny chaos na boisku, wiadomo jak gramy bez Hendo, ale moge sie zalozyc ze w drugiej polowie wyjdzie zupelnie inna druzyna.
Juluz 12.03.2017 17:57 #
Wzmocnienia? Jakie wzmocnienia, ludzie. To nas nie uratuje. Ciśniemy całą czołówke a nie możemy pojechać drużyn z niższej części tabeli? Problem leży w głowach piłkarzy, nie w ich umiejętnościach.
Kartas 12.03.2017 18:01 #
Dobrze, że Gino to trafił. Pomyślał, nie uderzył na pałę w gąszcz nóg, tylko poczekał na trochę wolnej przestrzeni i bach.
Radbug 12.03.2017 18:08 #
@max
a wiesz kto by go zastąpił?
lepiej nie...
maxbeatles1 12.03.2017 18:14 #
Radburg
Niby tak, ale mam wrażenie, że każdy w tym momencie jest lepszy niż Niemiec.
maxbeatles1 12.03.2017 18:21 #
Idealnie w czas, dziękuję Emre :P jednak niewiele to zmienia w mojej opinii na temat gry Cana, bo jest cienki. Ale jak daje nam prowadzenie, to nie będę już dzisiaj na niego narzekał. Chyba, że walnie swojaka
wycu270302 12.03.2017 18:46 #