13.05.2024
21:00

Osób online 1026

Rezerwy pokonują the Blues

Dejan Lovren zaliczył 75-minutowy występ, a drużyna U-23 zaliczyła udane zawody w poniedziałkowy wieczór w Prenton Park, pokonując 2:0 Chelsea. Środkowy obrońca Liverpoolu wobec kontuzji kolana i problemów z plecami opuścił 5 ostatnich meczów, ale wydaje się, że jest na ostatniej prostej przed powrotem do gry w ekipie Kloppa.

W pierwszej połowie prowadzenie Liverpoolowi dał Harry Wilson. W 21. minucie Alexander-Arnold został 'skoszony' w polu karnym Chelsea, arbiter wskazał na wapno, a młody Walijczyk otworzył wynik rywalizacji.

W 74. minucie Alexander-Arnold sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego z 18 metrów podwyższył i jednocześnie ustalił wynik rywalizacji.

Liverpool: Kelleher, Alexander-Arnold, Gomez, Lovren (N Phillips), Randall (Whelan), Stewart, Virtue (J Williams), Grujic, Wilson, Ojo, Brewster.