13.05.2024
21:00

Osób online 1242

Bez bramek do przerwy

Żadna z drużyn nie była w stanie zadać decydującego ciosu w pierwszej części spotkania, chociaż zarówno gospodarze jak i goście mieli świetne okazje do strzelenia bramki. Do przerwy 0:0!

Komentarze (14)

Radbug 19.03.2017 18:20 #
Powinno być 1-0 dla nas. Milner na bank by strzelił karnego a Mignolet obronił ;)
LFCzasiU 19.03.2017 18:20 #
Coś mi się wydaje że to nie będzie easy mecz...
PCoutinho10 19.03.2017 18:22 #
Niech tylko JK znowu nie zmieni Cou na Woodburna w 60 minucie. Rozumiem, ze mlody, utalentowany, ale nie w takim meczu.
szalony 19.03.2017 18:22 #
Mamy tu jakiegoś elektryka ?
Klavanowi trzeba wymienić korki
maxbeatles1 19.03.2017 18:23 #
Jak widać nie muszą padać gole, żeby mecz był ciekawy. Oliver powinien zostać zesłany na Sybir, ten koleś nie widzi nic.
Szpilu97 19.03.2017 18:24 #
Origi za Coutinho bo ten drugi boi się jakiegokolwiek kontaktu... nawet do głowy nie skacze, nie zastawi, nie poda celnie - nic!
redpepper 19.03.2017 18:24 #
Micheal Oliver... Który to już raz panie... Chyba najsłabszy z tych wszystkich słabych angielskich sędziów!
madman99 19.03.2017 18:25 #
fajny mecz i na razie sprawiedliwy remis, dobrze graja Milner, Can, Gini, liczylem ze Cou sie dzis przelamie ale znowu jest najslabszy na boisku nieprawdopodobny zjazd formy, kazda jego akcja to strata, wszystko w tym meczu jeszcze mozliwe
ManiacomLFC 19.03.2017 18:26 #
@PCoutinho10 rozumiem, że nick i w ogóle, ale po co Coutinho na boisku który nic nie daje drużynie?
maxbeatles1 19.03.2017 18:27 #