05.05.2024
17:30

Osób online 777

Stoke prowadzi do przerwy

Liverpool zanotował słabą pierwszą połowę i przegrywa 0:1 z drużyną Stoke City. Bramkę na prowadzenie zdobył pod koniec pierwszej połowy strzałem głową Jonathan Walters.

Komentarze (27)

radoLFC 08.04.2017 16:53 #
Czy Klopp sprzedał mecz?
Radbug 08.04.2017 16:53 #
Czy ci zjebani angielscy sędziowie mają wytyczne od FA, żeby byli ślepi na faule? Żeby janusze piłki nożnej na całym swicie zachwycali sie "Och jak brutalna liga! W hiszpańskiej to byłby karny a tutaj nawet faulu nie gwizdnął!".

Nie zmienia to faktu, ze gramy kupę.
kubaburza 08.04.2017 16:53 #
Zanim zaczniecie pisać komentarze pamiętajcie że bozia was widzi.
PiTeRo 08.04.2017 16:53 #
3 środkowych obrońców to za mało, żeby zatrzymać kandydata do złotej piłki. Nie ma co obwiniać Kloppa. Walters już strzelał przeciwko każdemu managerowi Liverpoolu w ostatnich.
mat19 08.04.2017 16:54 #
REDWOLF
Porównaj sobie wartego 5 mln według ciebie Sakho, a 25 mln Lovrena. Przecież to by kurwa ślepy róznice widział.
Sobi 08.04.2017 16:55 #
To jest dramat ku*wa
Juluz 08.04.2017 16:55 #
To jakiś żart? 1 kwietnia się w Liverpoolu przedłużył? Może im już ktoś powiedzieć, że to nawet już nie jest śmieszne tylko żenujące? Gdy oglądam nasze mecze z takimi rywalami, to czuje się, jakby ktoś 30 raz opowiadał mi nieśmieszny żart.
MataLFC 08.04.2017 16:56 #
Brawo Dean :)
Czarodziej 08.04.2017 16:57 #
Matip z błędami. Lovren z pięknym podaniem do Arnautovicia. Klavan złamał linię obrony i dał się objechać jak dziecko. Ostatnio gra tak, że nie załapałby się nawet do składu w średniaku Championship... Potrzebujemy w lato 2 bardzo dobrych śo. Na razie nie mamy ani jednego, ale chcemy sprzedać Sakho, bo 8 miesięcy temu złamał dyscyplinę na obozie... Dramat. Chce Klopp wyjść z twarzą z tej sytuacji, niech da mu szanse w okresie przygotowawczym. Jedno złamanie zasad i wypad, ale pozbywanie się go lekką ręką, szczególnie teraz, gdy błyszczy w Palace, to szczyt nieodpowiedzialności... 5 obrońców w składzie a Walters niekryty na 5. metrze...

Mecz póki co katastrofalny i przez ustawienie, i przez jednostki w składzie. Jedynie Can i Woodburn dają radę :(
redpepper 08.04.2017 16:57 #
Tego syfu aż nie chce się oglądać...
kubaburza 08.04.2017 16:57 #
Miał być heavy metal a jest festiwal piosenki cygańskiej.
Mike9692 08.04.2017 16:57 #
Może w biurze manager LFC rośnie jakiś grzyb, który wydziela toksyczne opary i stopnowo odbiera trenerom zdolnosci trzeźwego myslania i upośledza taktycznie. Jurgen po prostu okazał sie mniej odporny niż Brendan.
mat19 08.04.2017 17:00 #
Ta, nie widziałeś 1 połowy i akurat obudziłeś się w przerwie, pewnie jeszcze budzik sobie nastawiłeś co? hehe
MrFocus 08.04.2017 17:01 #
Nie ma tapety, nie ma wyników :/
LFCzasiU 08.04.2017 17:03 #
Niech zdejmą tego Woodburna bo tego się oglądać nie da...
Ja pomijam już to wymuszenie karnego bo takie rzeczy to może gwizdają w U23 ale nie PL, typ wywalczył taką sytuację zamiast zajebać sprint i strzelać to sie kiwa myśląc że nikt za nim nie biegnie
Non stop długie piłki na Origiego...
Jak nie wejdzie wcześnie Cou i Firmino to przejebiemy...
Czarodziej 08.04.2017 17:04 #
@RedWolf - widzę u Lovrena postęp, nie powiem. Patrząc na totalnie i dramatycznie beznadziejny pierwszy sezon w naszych barwach, to nawet postęp kolosalny. Tylko czy naprawdę jest pewny i solidny? Patrzę w tabelę i straciliśmy już 40 bramek w lidze... Jak to się ma do pewności i solidności kogokolwiek z naszej obrony?
Mike9692 08.04.2017 17:09 #
W 2 minuty wydarzyło sie wiecej niz przez całą pierwsza połowę.
Goliiat 08.04.2017 17:10 #
BRAWO JURGEN BRAWO JURGEN BRAWO JURGEN BRAWO JURGEN BRAWO JURGEN BRAWO JURGEN. CISNIENIE MAM 220 NA 200
Mike9692 08.04.2017 17:14 #
RedWolf, co ty pierdolisz za przeproszeniem? Rzekomo nie oglądałes 1. połowy to co zabierasz głos?!!! Co ma postawa Mignoleta (która nawiasem mówiąc jest bez zarzutu - np. własnie uratował sytuację 4 vs 1) do tego co wyczynia Lovren. No po prostu fuck logic.
tosa0000 08.04.2017 17:21 #
Mane nie zagra do końca sezonu i pa pa liga mistrzów będzie cud jak zagramy w lidze europy ;/
Mike9692 08.04.2017 17:37 #
RedWolf: "co ty się kurwa czepiasz mnie znowu?!". Nigdy sie do Ciebie wcześnie nie zwracałaem personalnie, wiec uspokuj sie. Mi chodzi tylko o to ze twoja argumentacja jest całkiem z dupy oraz o to, że wypowiadasz sie na temat meczu, którego nie raczysz nawet oglądać. Wzór kibica.
mat19 08.04.2017 17:38 #
Bo on nie jest topowy, ale to nie ręcznik zrozum. Lovren był jest i będzie mizerny
LFCzasiU 08.04.2017 17:39 #
Zdjeli dzieci, wypuścili mężczyzn i o to mamy efekty w ataku...

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com