05.05.2024
17:30

Osób online 729

Liverpool odrabia straty!

Dzięki świetnym zmianom Jürgena Kloppa Liverpool odrobił stratę 1 bramki z pierwszej połowy i zgarnął komplet punktów! Bramki strzelali rezerwowi Coutinho i Firmino. Dodatkowo wybornie w bramce spisywał się Mignolet.

Komentarze (36)

Mike9692 08.04.2017 17:55 #
Brazylia uratowała Kloppowi skórę.
Radbug 08.04.2017 17:56 #
Kibice: Jurgen masz za słabą ławkę żeby wygrywać!

Klopp: Coooo? Ja mam za słabą?! POTRZYMAJ MI PIWO!
adiczny 08.04.2017 17:56 #
TAAAAAK JEEEEEST! MAMY TOOOO!
SAMBAAAA DE JANEIROOOOO!
Czarodziej 08.04.2017 17:57 #
Nawet jeśli wg niektórych w naszej bramce stoi ręcznik, to jest to najlepszy ręcznik na świecie. Simon uratował nam dziś punkty dwiema niesamowitymi interwencjami. Szczęka opadła!
HyppiaYNWA 08.04.2017 17:57 #
parafrazując klasyka: Szymon jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!
PiTeRo 08.04.2017 17:57 #
Co za emocje, co za piękne techniczne popisy, niesamowite posunięcia taktyczne trenerów, kapitalna antycypacja obrońców obu drużyn oraz nieprawdopodobne zaangażowanie. To wszystko czego w meczu Stoke z Liverpoolem nie widzieliśmy.
Goliiat 08.04.2017 17:57 #
Prawie przez Niemieszka przegraliśmy i nie ma co się tu czarować Sturridge jest klasą te podanie co zaczeło akcje na 1-0 do Firmino było topowe on powinien grać od początku !!
Liverpooler 08.04.2017 17:58 #
Świetne zmiany ? Raczej gówniana wyjściowa 11 xd
MaksiuLFCSanok 08.04.2017 17:58 #
Gini to -dosłownie- zawodnik który decyduje jak wyglada wynik i gra Liverpoolu :) MOTM Simon
JarJar 08.04.2017 17:58 #
Klopp wpuszcza Daniela i od razu gole wpadają.
maxbeatles1 08.04.2017 17:58 #
Taki był plan, wcześniej wszyscy narzekali, że nie mamy czym z ławki postraszyć to posadził na ławce najlepszych. JURGEN KLOPP YA GENIUS
jane50jw 08.04.2017 17:58 #
Widać jak dużo znaczy mocna ławka
sijdn 08.04.2017 17:59 #
Przepraszam administratorów ale muszę... JEST KURWA!!!!!!!!!!
0DDReporter 08.04.2017 17:59 #
Rezerwowi odmieniają losy meczu, bramkarz ratuje zwycięstwo. Kiedy u nas grali to ostatnio?
HyppiaYNWA 08.04.2017 17:59 #
pomijając cały mecz, jakie smutne jest to jak kontuzje potrafią zniszczyć człowieka. Kiedyś uwielbiałem patrzyć jak Sturridge gra, teraz brakuje mu wszystkiego, szybkości, waleczności odwagi, wszystkie pojedynki z obrońcami przegrywa.. A mógł zostać tu kimś więcej niż tylko graczem.
JimLFC 08.04.2017 18:01 #
Widać "eksperyment" z dwoma młodzikami w pierwszej połowie nie wyszedł. Po przerwie znacząca poprawa. Dwie połowy jak dwie strony medalu.
Juluz 08.04.2017 18:02 #
Nie wiem jak Wy, ale czuje, że jakbyśmy zagrali takim składem od początku to byśmy nie wygrali.