PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 1654

Liverpool U-18 przegrał z Reading


To było frustrujące popołudnie dla adeptów Akademii Liverpoolu, albowiem podopieczni Neila Critchleya przegrali przeciwko Reading 1:2 w czwartym spotkaniu fazy finałowej rozgrywek.

Złe rozpoczęcie spotkania wiele kosztowało nastolatków znad Merseyside, ponieważ już po 25 minutach przegrywali dwoma bramkami, i chociaż George Johnston zdobył bramkę kontaktową, to nie zespół nie zdołał zdobyć wyrównania.

Neil Critchley powiedział po meczu:

- Byliśmy bardzo słabi w pierwszej połowie i nie zaczęliśmy dobrze tego spotkania. Dwukrotnie oddaliśmy piłkę i zdobyli dwie bramki po 25 minutach.

- Znacznie lepsi byliśmy w drugich 45 minutach meczu i George strzelił dobrą bramkę, która przywróciła nam nadzieję.

- Z pewnością mieliśmy szansę ku temu i zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby wydostać coś z tego spotkania. Moje przesłanie dla chłopaków to, że muszą grać przez pełne 90 minut, nie tylko 45 - zakończył Neil Critchley.

Liverpool U-18: Atherton, N Williams (Adekanye, 85), Glennon, R Williams, Johnston, Coyle, Longstaff, Sharif, McAuley (Simmonds, 60), Jones (Camacho, 75), Millar.

Doceniasz naszÄ… pracÄ™? Postaw nam kawÄ™! Postaw kawÄ™ LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności