BOU
Bournemouth
Premier League
24.01.2026
18:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 1176

Robertson: Znakomity mecz


W osiem dni po sfinalizowaniu transferu z Hull City do Liverpoolu, w sobotę Andy Robertson po raz pierwszy otrzymał okazję, aby przywdziać koszulkę Liverpoolu podczas meczu.

- Znakomicie - tak Andy Robertson opisał swój pierwszy występ. To był mój pierwszy mecz od początku maja, dlatego dobrze było móc pozbyć się pajęczyn. Założenie tej koszulki i gra z chłopakami była dla mnie zaszczytem. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze ku temu wiele okazji.

- Chłopcy dobrze wypadli w pierwszej połowie i musieliśmy cierpliwie czekać na ławce. Ale myślałem, że w drugiej połowie również kontrolowaliśmy grę. Wszyscy dali z siebie wszystko i dostaliśmy to, czego chcieliśmy.

- Fani Herthy byli genialni, a kibice Liverpoolu siedzący w rogu byli na zupełnie innym poziomie - powiedział Robertson.

- To była dobra atmosfera do gry, wielki stadion, to są mecze, w których chce się grać.

- Chłopcy przebywali razem dłużej niż niektórzy z nas, którzy powrócili później. Wpasowujemy się w zespół - dodał.

- Treningi były intensywne, to dobrze. Dobrze jest zagrać w meczu, każdy lubi występować w spotkaniach. Dobrze było wygrać i zachować czyste konto.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

geralt45 30.07.2017 12:05 #
Obiecujący debiut. Za parę miesięcy może się okazać że to był nasz najlepszy transfer a Jurgen wyjął kolejną perełkę za grosze.

Pozostałe aktualności

Analiza meczu na Stade Velodrome (0)
23.01.2026 03:47, Kubahos, The Athletic
Zmarł ojciec Ibou Konaté (2)
23.01.2026 00:22, AirCanada, Liverpool Echo
Reakcje prasy na wygraną z Marsylią (0)
22.01.2026 19:12, Wiktoria18, Liverpool Echo
Gerrard: Slot musi przestać o tym mówić (2)
22.01.2026 18:44, Bartolino, liverpool.com
Timothy Weah: Liverpool był lepszy (0)
22.01.2026 18:06, MaksKon, liverpool.com
Frimpong: Wszystko poszło po naszej myśli (0)
22.01.2026 16:25, Ad9am_, liverpoolfc.com