05.05.2024
17:30

Osób online 1178

Klopp z szansą na wyróżnienie

Jürgen Klopp ma szansę zostać najlepszym menadżerem miesiąca Premier League w sierpniu. Boss Liverpoolu wraz ze swoimi podopiecznymi rozpoczął sezon od 2 zwycięstw i remisu.

Wśród pozostałych nominowanych znaleźli się: Jose Mourinho (Manchester United), Pep Guardiola (Manchester City), Tony Pulis (West Bromwich Albion) i David Wagner (Huddersfield Town).

Głosować można TUTAJ.

Komentarze (7)

Klopp12 01.09.2017 13:58 #
Pewnie Mourinho zostanie wybrany,ale głos na Kloppa poszedł.
YNWAmate 01.09.2017 14:32 #
Głos oddany na Jorgusia.
ManiacK 01.09.2017 15:54 #
Jeśli tylko wynik byłby ważny - Mourinho, ale mnie bardziej interesuje to, że Wagner z jednak skazywanym na pożarcie klubem wyciągnął obiecujący wynik i mimo nie tak wspaniałych przeciwników, jak MU (kappa), wybrałbym jego.

No ale nasz wynik wstrząsnął nieco, mimo że od dłuższego czasu potrafimy grać z Arsenalem i nie powinien aż tak dziwić, to niczym nadzwyczajnym nie będzie, jeśli to właśnie Klopp zostanie wybrany.
ManiacomLFC 01.09.2017 16:15 #
też zagłosowałem, chociaż ciężko nie zgodzić się z tym że to Mourinho zasłużył na nagrodę za sierpień
Roberto 01.09.2017 16:20 #
ManiacomLFC
A temu bucowi z mułow za co ta nagroda?Za to że wygrał 3 mecze z jakimiś ogórami?
kubensus11 01.09.2017 21:06 #
@Roberto
Dla mnie powinien wygrać Wagner, ale nie zdziwię się jak Mou wygra. Za co? 3 wygrane, 3 czyste konta, 10-0 w bramkach - świetny miesiąc...
mat19 01.09.2017 22:43 #
Ja pierdole, ich już pogięło na maksa. Guardiola... Kurwa za co? Za wygranie z beniaminkiem 2-0 (pierwszy gol 70 minuta chyba), za remis z Evertonem, za wygraną z Bournemouth po golu w 97 minucie gdzie doliczone było tylko 5? Pytam się za co? Zresztą jego kandydatura do trenera roku wg FIFA to jeszcze większy żart...

Shearer: Mo może czuć się pokrzywdzony  (5)
28.04.2024 19:22, B9K, Liverpool Echo