Karius, Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Moreno, Can, Milner, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Salah, Firmino

Rezerwowi: Mignolet, Gomez, Robertson, Henderson, Grujic, Sturridge, Solanke.

Komentarze (14)

burmanek8 01.11.2017 19:29 #
Szkoda, że Solanke dostaje tak mało szans, mam nadzieję, że się pojawi w drugiej połowie
Deadlock 01.11.2017 19:34 #
Cieszy Ox w podstawie, jednak ja dorzuciłbym jeszcze Solanke i Grujicia. Klopp podchodzi z respektem do przeciwnika, co oczywiście trzeba cenić, choć nie wiem czy z nie za wielkim. Ustawić mecz do połowy i w przerwie zmiany :-)
damiand 01.11.2017 19:36 #
Klopp ma jakąś manie promowania przeciętniactwa inaczej nie da się wytłumaczyć obecności takich zawodników jak Klavan w pierwszej drużynie.
ManiacomLFC 01.11.2017 19:42 #
Czemu nie gra Robertson? To idealny mecz dla niego jeśli Jürgen twierdzi że Moreno jest lepszy.

Czemu męczymy Salaha i Firmino zamiast dać szansę chociażby Solanke?
mat19 01.11.2017 19:44 #
Moze dlatego, ze gramy o awans?
DaniYNWA 01.11.2017 19:45 #
Ach ta najbardziej niestabilna podstawowa jedenastka Premier Leaugue. Myśle ze bedzie ciężej niz ostatnio.
niewydaje wam sie ze po tym pogromie przez City cos sie złego stało ?
kalifLFC 01.11.2017 19:46 #
Co do męczenia Salaha i Firmino to wydaje mi się że Jorguś chce ustawić mecz do przerwy wbić 2,3 albo 4 brameczki i potem da im odpocząć wstawiając Solanke, Grujica i Sturridge'a
Juluz 01.11.2017 19:48 #
To dopiero początek sezonu, nie ma mowy o przemęczeniu a i tak pewnie zejdą po pierwszej połowie.
alexrulez 01.11.2017 19:53 #
Ehhhh, liczyłem że wystawi na środku Matipa z Gomezem...
Po zwycięstwo!
Milten 01.11.2017 19:59 #
Potrzebujemy dzisiejszych 3 punktów, Kloppo zdaje sobie z tego sprawę. Każdy powie pff... walec przejechał na wyjeździe, to u siebie aż strach pomyśleć. Ano nie do końca. Na pewno Maribor przyjedzie bardziej defensywnie nastawiony. 0:0 wywiezione z naszego terenu to będzie dla nich jak wygrana. Wszyscy wiemy jak Live męczy się z zamurowanymi drużynami. Póki nie przełamiemy defensywy na 1:0, scenario może przypominać 90 minut walenia głową w mur.
oLdFanC 01.11.2017 20:07 #
Jestem bardzo zdziwiony brakiem Robertsona w wyjściowej 11. Chłopak nie dostaje szans u Kloppa, a to przecież on go kupował! Widział w nim niesamowity potencjał a teraz nie daje mu szans na zaprezentowanie możliwości. Panie trenerze kiedy jak nie w meczu z Mariborem .......
Razack 01.11.2017 20:13 #
Panowie eksperymentowalismy w pucharze ligi i juz tam nas dawno nie ma...to jest Champions League i trzeba podejść z mega dużym szacunkiem do rywala wczoraj Atletico pokazało że przed meczem nie wygrywa się spotkania... Także miłego meczu bracia i mam nadzieję że zdobędziemy dziś 3 punkty...
Scofield1111 01.11.2017 20:33 #