05.05.2024
17:30

Osób online 960

Bezbarwny Liverpool do przerwy

Po pierwszej połowie zawodnicy Liverpoolu remisują 0:0 z Mariborem. Czerwoni praktycznie nie schodzą z połowy Słoweńców, lecz grają zbyt statycznie i nie kreują sobie zbyt wielu dobrych okazji bramkowych pod bramką Handanovicia.

Komentarze (18)

Radbug 01.11.2017 21:31 #
Rozumiem, że dostali u siebie w dupę 0-7 i boją sie otworzyć. Rozumiem, ze 1 punkt ich satysfakcjonuje i przyjechali tu z nastawieniem na defensywę, ale to co robi Maribor w tym meczu to nie jest bronienie się, ani nawet stawianie autobusu, tylko FRAJERSTWO w czystej postaci.
TheGuy 01.11.2017 21:32 #
Jak się podoba mecz, drodzy państwo?
0DDReporter 01.11.2017 21:33 #
Emocje jak na grzybach
Klopp12 01.11.2017 21:33 #
Ale sztos, jak żyję 23 lata nie widziałem takiego meczu !

Gównianego..
Razack 01.11.2017 21:33 #
Cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość w końcu ich napoczniemy. OXLADE Chamberlain może się podobać...
elcris17 01.11.2017 21:34 #
Nasza gra wygląda jak przerwa na reklamy w Polsacie, idziesz do sklepu po browara i liczysz że już koniec :D
cezarkop 01.11.2017 21:34 #
Nie na taki futbol się pisałem i płacę abonament , słabo blado niecelnie bezjajecznie
PiTeRo 01.11.2017 21:34 #
Frajerstwo to jest postawa naszych piłkarzy, którzy grają na chodzonego, w dupie mają podkręcenie tempa. Myślą, że Maribor sam im się rozłoży.
ArtuRR 01.11.2017 21:34 #
Radbug ,

I co z tego , że frajerstwo ? frajerami to jesteśmy my ...
Sposób na Liverpool , wystaw autobus - remis mamy w kieszeni , no chyba,że Lovren spierdzieli to wygramy..

DRAMAT ..
ircek 01.11.2017 21:35 #
Rozumie,ze gramy tak jak z Manchesterem United czyli postawiony autobus. Jednak jak będziemy tak flegmatycznie się poruszać i wolno podawać,to trzeba zapomnieć o wygranej! Przecież my się wcale nie ruszamy,a na stojąco się samo nie wygra.
cezarkop 01.11.2017 21:36 #
Liverpool w czystej postaci , wypisz wymaluj tak jak nasz cały tegoroczny sezon
Dżeku 01.11.2017 21:36 #
To jest kur#@ dramat.
Juluz 01.11.2017 21:37 #
Maribor chciał grać jak Manchester United, ale chyba za bardzo sobie to wzięli do serca.
MKrzysiek 01.11.2017 21:39 #
Po i połwoie gramy nieźle ale zbyt wolno. Wyraźnie widać brak rasowego playmakera (kogoś takiego jak Lallana czy Coutinho) rasowego snajpera który umiałby wykończyć sytuacje podbramkowe w polu karnym :/
Bueno89 01.11.2017 21:39 #
Naszczęscie panowie komentatorzy rzucą od czasu jakimś ciętym dowcipem żeby człowieka obudzić... Dramat... Jest H*jowo ale Stabilnie...
Biegu 01.11.2017 21:40 #
Ox gra tak jak reszta zespołu. Byle jak.
cezarkop 01.11.2017 21:41 #
Czy w Anglii też odchodzą Wszystkich Świętych bo wszyscy jacyś tacy sztywni
Juluz 01.11.2017 21:42 #
@Biegu, patrząc na grę Oxa, to bardziej ciśnie się na usta powiedzonko: "Z Arsenalu wyjdziesz, ale Arenal z Ciebie nigdy".

Czy odejście Salaha pomogłoby Arne Slotowi?  (0)
30.04.2024 19:41, Mdk66, The Guardian