05.05.2024
17:30

Osób online 904

Hattrick Ingsa, rezerwy gromią

Danny Ings strzelił 4 bramki, dorzucił do tego 2 asysty, a drużyna Liverpoolu U-23 nie dała najmniejszych szans zespołowi Bristol City, zwyciężając 7:0. The Reds rozpoczęli strzelanie na Swansway Chester Stadium już w pierwszej minucie spotkania.

Napastnik potrzebował zaledwie 21 minut, by zapisać na swoje konto klasycznego hattricka. Później obsłużył jeszcze dobrym podaniem w polu karnym, Yana Dhande, który podwyższył prowadzenie Liverpoolu.

Po przerwie Ings dorzucił kolejnego gola, a następne trafienia były dziełem Conora Mastersona i Harry'ego Wilsona.

Skład: Kelleher, Flanagan, Jones (Masterson), Whelan, Juanma (Johnston), Brannagan, Virtue, Ejaria (Kane), Wilson, Dhanda, Ings