05.05.2024
17:30

Osób online 921

Raport z reprezentacji

Ben Woodburn zaliczył swój pierwszy występ od pierwszych minut w reprezentacji w Cardiff, gdzie Walia zremisowała z Panamą w meczu towarzyskim 1:1. 18-latek zszedł z boiska w 71. minucie spotkania, a bramkarz Danny Ward rozegrał pełne 90 minut.

Alberto Moreno zaliczył kolejne 45 minut w swojej drużynie narodowej w pojedynku z Rosją, który zakończył się wynikiem 3:3 mimo to, że Hiszpanie prowadzili zarówno 2:0, jak i 3:2. Zawodnik Liverpoolu zmienił w tym meczu Jordiego Albę na lewej obronie.

Simon Mignolet zagrał całe spotkanie w barwach reprezentacji Belgii, która zwyciężyła 1:0 z Japonią. Divock Origi, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Wolfsburgu, wszedł z ławki na końcowe 14 minut.

Emre Can pojawił się w wyjściowej jedenastce reprezentacji Niemiec jako prawy obrońca w zremisowanym 2:2 meczu z Francją. Został zmieniony w 83. minucie.

Georginio Wijnaldum pojawił się tylko na ławce rezerwowych w spotkaniu, w którym reprezentacja Holandii wygrała z Rumunią 3:0.

Harry Wilson rozegrał cały mecz w barwach reprezentacji Walii do lat 21. Jego drużyna bezbramkowo zremisowała na stadionie Bangor City FC z Rumunią, która grała w dziewiątkę. Młody zawodnik The Reds był bardzo aktywny, miał kilka okazji do strzelenia bramki, w jednej z nich piłka minęła bramkę o centymetry.

Kapitan rezerw Liverpoolu Corey Whelan również zaliczył pełne 90 minut w wyjazdowym spotkaniu, w którym Irlandia uległa Norwegii 1:2. Bramkarz Akademii Caoimhin Kelleher znalazł się tylko na ławce rezerwowych.