05.05.2024
17:30

Osób online 845

Mané wraca do pełnego treningu

Sadio Mané wrócił dziś do zajęć z pełnym obciążeniem treningowym w Melwood, co oznacza, że Senegalczyk będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Southampton.

Okazało się, że uraz ścięgna udowego, którego zawodnik nabawił się na zgrupowaniu reprezentacji nie był poważnym problemem. Mané będzie mógł wystąpić w sobotnim spotkaniu ze swoim byłym klubem.

Piłkarz został zwolniony ze zgrupowania kadry, po tym, jak zdołał pomóc Senegalowi w przypieczętowaniu awansu na MŚ po piątkowej wygranej 2:0 z Republiką Południowej Afryki.

Dla Kloppa może to oznaczać, że po raz pierwszy w tym sezonie Premier League, będzie mógł skorzystać od pierwszej minuty z ofensywnego kwarteru: Mohamed Salah, Roberto Firmino, Philippe Coutinho i Sadio Mané.

Boss będzie miał do dyspozycji również Jordana Hendersona i Adama Lallanę, który po 3 miesięcznej przerwie liczy na pierwsze minuty w ligowej batalii.

Jürgen Klopp po zapobiegawczej wizycie w szpitalu wrócił dziś do Melwood i nadzorował trening swoich podopiecznych.