05.05.2024
17:30

Osób online 844

Trening przed Stoke - foto

Pierwsza drużyna Liverpoolu trenowała w deszczowy poniedziałek w Melwood, przygotowując się do środowej potyczki z ekipą Stoke City na Bet365 Stadium. Początek spotkania o 21:00.

Komentarze (11)

Lucjan 27.11.2017 22:35 #
Może jak ze Stoke gramy we środowy wieczór to boss wystawi Kariusa... Według mnie powinien być niedługo GK nr 1
Adi44324 28.11.2017 01:09 #
Cou się za dużo uśmiecha ostatnio, chyba jednak zostaje.
witoldLFC 28.11.2017 01:16 #
Zna ktoś racjonalny powod dla którego c+ transmituje everton-stoke zamiast naszego meczu?
RickRoss 28.11.2017 09:44 #
Mam nadzieje że napier*alają tymi piłeczkami tenisowymi w Minioleta w ramach treningu.
Sullivan 28.11.2017 11:41 #
@RickRoss przeanalizuj pierwszą połowę z Chelsea i pomyśl jaki wynik byłby gdyby stał Karius, Mignolet wybronił tyle hardkorowych sytuacji strzeleckich a winisz go za jeden błąd
RickRoss 28.11.2017 13:05 #
@Sullivan policz wszystkie indywidualne błędy Mignoleta i zobacz ile straciliśmy punktów. Ch*j z tego, że broni 85 minut dobrze jak w 88 minucie wali babola i tracimy punkty. My nie potrzebujemy takiego bramkarza. Potrzebujmy pewności z tyłu bo od tego zaczyna się budować zespół.
Scofield1111 28.11.2017 13:49 #
jakiego babola człowieku? ile razy było już to poruszane, że Willianowi wyszedł strzał życia i że był nim bardziej zaskoczony niż Mignolet. W mediach zagranicznych nie ma nic na temat błedu Simona bo takiego nie było. Koniec kropka
RickRoss 28.11.2017 17:12 #
Co Ty za bzdury opowiadasz Willian zaskoczony? Potwierdzał w wywiadzie pomeczowym że to był strzał i że chciał tak uderzyć. Może nie był to babol, ale kurde jeżeli wpada Ci za plecy strzał z takiej odległości znaczy że dałeś dupy. Kropka. Po co takie bronienie na siłę.Będą go klepać po plecach to będzie tak bronił dalej.
Adam82080 28.11.2017 21:32 #
No jak tak powiedział, to musi być prawda XD
RickRoss 28.11.2017 23:15 #
Nie no twoje myslenie xd jest xd najlepsze xd jak tak myslisz xd to napewno okej xd
RedforDead 29.11.2017 08:27 #
Rick Ross widze ze wiesz wszystko najlepiej, zero watpliwosci. Swiat chyba powstal zebys mogl zalogowac sie na to forum i komentowac jak wszyscy sie myla. Napiew pomysl a potem napisz, a najlepiej po prostu dorosnij. Co to za argument ze Willian mowil ze to byl strzal? Jest obiektywny jak talala

Courtois tez puscil strzal zycia Hendersona w przeszlosci, zdarza sie.

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com