05.05.2024
17:30

Osób online 899

Liverpool pewnie zwycięża w Stoke

Niezawodny Mohamed Salah wchodząc z ławki rezerwowych ustrzelił dziś dublet a The Red wygrali ostatecznie 3:0 w Stoke. Jedno trafienie w pierwszej połowie dołożył Senegalczyka Mané. Dzięki zwycięstwu Liverpool przesunął się na 5 lokatę w tabeli.

Komentarze (27)

BiałyWilk 29.11.2017 22:51 #
Shouthampton, West-Ham, Stoke - Liverpool wszystkich pokonuje różnicą 3 goli.. jeszcze niedawno nie do pomyślenia.. Jedyne czego mi szkoda po dzisiaj to tego, że Allen grał dla Garncarzy a nie dla nas.
Kamillo19 29.11.2017 22:51 #
MOOO Ty kocie!
Klopp12 29.11.2017 22:51 #
Ależ ten Jordon Ibe nam się rozwinął, zmienił obywatelstwo zapuścił włosy, i jest różnica :D :D
0DDReporter 29.11.2017 22:52 #
Brawo drużyna!
Sobi 29.11.2017 22:52 #
Salah po prostu kocham cię człowieku
BiałyWilk 29.11.2017 22:52 #
Mane's scoring, all around us, Kopites singing, having fun, it's the season, love and understanding, Merry Christmas, Everton.

Dobrze znowu usłyszeć. :D
AirCanada 29.11.2017 22:53 #
Trzeba chyba wycieczkę do Egiptu wykupić, żeby Faraonom podziękować za Salaha przy piramidach :)

Redzik90 29.11.2017 23:16 #
Ten Salah to taki egipski Grosicki, taa? :)
TheNikt 29.11.2017 23:16 #
Wreszcie na słabszą drużynę wystawiamy przeciętną jedenastkę, a po przerwie armaty...Klop zrozumiał, ze to nie bundesliga i najmocniejszy skład od pierwszych minut nie jest gwarantem sukcesu, bo nawet słabeusze angielskie są w stanie w końcówce przycisnąć...swoją drogą Salah jest niesamowity, parę minut i 2 gole...demigod poprostu
pitek552 29.11.2017 23:18 #
Brawo tak powinniśmy grać z zespołami z dolnej połówki tabeli!
Radbug 29.11.2017 23:18 #
Cieszy mnie bardziej od wyniku to, że potrafimy wygrywać grając nawet nie najmocniejszym składem. Coś czego nie widziałem u nas od lat.
sadsey 29.11.2017 23:20 #
Tendencja sie odwróciła z top 6 nie wygrywamy lejemy dół tabeli
Batigol 29.11.2017 23:23 #
Trudne i szczęśliwe zwycięstwo, jedziemy dalej po kolejne wygrane. YNWA
zawad2 29.11.2017 23:34 #
TheNikt
"bo nawet słabeusze angielskie są w stanie w końcówce przycisnąć" sorki ale nie gloryfikuj tak cieniasów z PL, poziom dzisiejszego meczu był totalnie żałosny.
O starej Barcelonie, jeszcze z Xavim też mówiło się, że w PL by nie pograła, bo mocna cała liga... niestety dzisiejsze City (jednak słabsze od tamtej barcy) to dosyć mocno weryfikuje.
Natomiast zgadzam się, że Klop zaczął mądrze rotować składem, oby tak dalej. Pozdrawiam.
Djlukasss 29.11.2017 23:42 #
Salah to jest dzik !!!
chociasz Mané też już dochodzi powoli do formy :-) , szkoda jego setki ...
brus5 30.11.2017 00:08 #
Salah ma wykończenie 20/20 ;] Brakowało nam takiego napastnika ;]
BartekLfc1993 30.11.2017 00:37 #
Nie wiem skąd ten hurraoptymizm.
Przecież zrobiliśmy DOKŁADNIE ten sam błąd co z Chelsea i Sevillą.

Ale podjarka bo wynik do przodu :D O włos tego meczu nie z*ebaliśmy, o włos...
Piotrek7LFC 30.11.2017 00:53 #
@BartekLfc a możemy się po prostu pocieszyć z wygranej? No weź
florczak112 30.11.2017 08:24 #
Wynik bardzo dobry, ale jeszcze bardziej mnie cieszy rotacja skladem, cos czego w ostatnich latach u nas w ogole nie bylo. Kolejny dobry wystep Oxa, cenne minuty Solanke, czyste konto i koncert Salaha z lawki wszystko na +!
caharin7 30.11.2017 08:43 #
jak wygrywamy jest 25-30 komentarzy,przegrywamy 90-100
Nie potrafimy się cieszyc ?,czy wolimy narzekać
BartekLfc1993 30.11.2017 09:15 #
Akurat ja zawsze broniłem piłkarzy i trzymałem za nich kciuki.

Dalej twierdze, że podążamy w dobrym kierunku. Umiem dostrzec dlaczego gra Firmino zamiast Sturridga.

Oczywiście czasem nie rozumiem decyzji Kloppa (późne zmiany, głęboka defensywa prze prowadzeniu), ale w calokształcie ciesze się że go mamy.

W tym poście niżej chodziło mi o to, że kiedy wygrywamy (grając identyczny mecz) jest podniecenie niesamowite podniecenie (może po 3 wygranych będziemy walczyć o muistrza). Po meczu z Chelsea lub Sevilla nie dało się wejść na to forum, bo był taki smród że każdy rozsądny człowiek wolał odpuścić.

Ciesze się, zgarniamy 3pkt, wracają kluczowi gracze, graliśmy już z wszytskimi mocnymi, ale do jasnej anielki nie bądźcie jak dzieci którym się daje i odbiera zabawke.
BartekLfc1993 30.11.2017 09:16 #
Bo tak to po tych pojedyńczych meczach wygląda.
MaksiuLFCSanok 30.11.2017 13:30 #
nie wiem jak Wy ale jeszze wczoraj przed meczem wiediząłem ze jak nie wywieziemy z Britania Stadium 3 pkt to kady inny wynik bedzie porażka

Kilka scenariuszy w sprawie Mo Salaha  (2)
30.04.2024 10:05, Ad9am_, thisisanfield.com