13.05.2024
21:00

Osób online 1144

U-18 wygrywają z Wolves

Podczas wtorkowego popołudnia podopieczni Stevena Gerrarda pokonali na wyjeździe ekipę Wolverhampton 2:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w samej końcówce spotkania Adam Lewis.

Podczas pierwszej niezwykle energicznej połowy obie drużyny stworzyły sobie kilka bramkowych szans. Swoich sił próbował Rafael Camacho, a piłka po jego dobrej próbie wylądowała na poprzeczce. Znakomitą interwencją wykazał się również golkiper Czerwonych - Viteslav Jaros, który powstrzymał Brada Carra.

W 27. minucie indywidualną akcją popisał się Curtis Jones, jednakże jego strzał obronił Jackson Smith.

Po przerwie nieco mocniej rozpoczęli podopieczni Gerrarda.

Znakomity strzał oddał Elijah Dixon-Bonner, lecz jeszcze lepszą interwencją popisał się Smith. Następnie ze strzelonej bramki cieszył się Camacho. Zawodnik Czerwonych był jednak na pozycji spalonej i gola nie uznano.

W 65. minucie bliscy strzelenia bramki byli gospodarze. Znakomitej szansy nie wykorzystał jednak Austin Samuels.

Szybko odpowiedzieli młodzi The Reds, a po znakomitym podaniu od Lewisa przestrzelił Millar.

W 81. minucie doszło do przełamania.

Luis Longstaff stracił piłkę blisko własnego pola karnego co wykorzystał kapitan Wolves - McKenna, który wpakował futbolówkę do siatki.

Chwilę później w świetnym stylu wyrównali liverpoolczycy.

Jones wrzucił piłkę w pole karne, a akcję znakomitym uderzeniem zakończył McAuley.

Tuż przed samym końcem spotkania 3 punkty wywalczyli The Reds.

Akcję rozpoczął z prawego skrzydła Millar, który ściął do środka, ograł trzech obrońców rywala i zagrał do Lewisa. Defensor Czerwonych huknął lewą nogą zapewniając zwycięstwo swojemu zespołowi.

Liverpool U-18: Jaros, Larouci (Longstaff), Lewis, R Williams, Boyes, Clayton, Tagseth, Dixon-Bonner, Millar (Sharif), Jones, Camacho (McAuley).