13.05.2024
21:00

Osób online 1179

Prowadzenie na Emirates

Po pierwszych trzech kwadransach Liverpool prowadzi 1:0 na Emirates po bramce niezawodnego ostatnimi czasy Coutinho. The Reds są stroną przeważającą i spokojnie mogli prowadzić większą ilością bramek.

Komentarze (26)

kacciq 22.12.2017 21:34 #
Powiedziałbym, że Lovren dziś wymiata, ale nie chce zapeszać
red1892 22.12.2017 21:34 #
co ten sadio
Klopp12 22.12.2017 21:35 #
Uwielbiam Cię Mane, ale ostatnio mnie zaczynasz podkurwiać lekko..
Jakiś dziwny się zrobił odkąd Salah zaczął swoje show.
A Milner ? gadacie, gadacie, że drewno.. Od niego akcja bramkowa się zrobiła, brawo James ! przycisnąć bardziej ten Arsenal bo są do pyknięcia tak samo jak na Anfield !
AndyLFC 22.12.2017 21:35 #
Salah i Mane.... Oby to sie nie zemściło...
LFC1995 22.12.2017 21:35 #
Mane zapajacował a noga Salaha na stadionie Evertonu...
paranormalnY 22.12.2017 21:35 #
Myślałem, że nie może być nic bardziej irytującego od koloru tych strojów, ale Mane nie daje za wygraną...
JarJar 22.12.2017 21:35 #
Ja się pytam jakim cudem jeszcze nie prowadzimy 4 do 0 ??
kubaburza 22.12.2017 21:35 #
Jak stracimy punkty to powinni Mane tygodniówke zabrać..
radoLFC 22.12.2017 21:36 #
Ależ emocje, szkoda że sędzia trochę kiepski, mam nadzieję że nic nie wydrukuje
Sezonowiecinho 22.12.2017 21:36 #
Aby się nie skończyło tak jak z Evertonem przez niewykorzystane sytuacje mecz dosyć ciężko chociaż mamy mała przewagę obyśmy nie siadli pod koniec bo tępo jest imponujące
PiTeRo 22.12.2017 21:37 #
Salah zjebał sam na sam, ale tylko Mane zbiera zjeby :v
madman99 22.12.2017 21:37 #
trzeba przyznać że Lovren i Klavan ostatnio radzą sobie na tyle dobrze że Matip może grzać ławę jak wróci ;) świetny mecz, mogło być więcej bramek, ale nie ma co narzekać, nie wszystko będzie wpadać, a ostatnio graliśmy na aż zbyt wysokiej skuteczności
Klopp12 22.12.2017 21:37 #
PiTeRo
Bo mu ostatnio coś na łeb biję, może to strach przed meczem z Polską go tak paraliżuję ostatnio xD
patrykslaw 22.12.2017 21:38 #
Tylko Mane Mane ale to Salah nie podał mu do pustej, gdyby mu dograł nie byłoby tej przewrotki. Potem tez dostaje od Mane pile i nie trafia... arsenal nie istnieje trzeba kolejne strzelić bo smród może być. A wiadomo jak te nasze drugie połowy wygladają czasami
wesam 22.12.2017 21:38 #
Jak te papugi powtarzacie komentatorów, którzy pewnie w piłkę to grali tylko na w-f. Piłka była bardzo trudna dlatego brawo dla Mane za strzał. Szkoda, że nie wpadło następnym razem będzie lepiej.
Juluz 22.12.2017 21:38 #
Dobra połowa w naszym wykonaniu, ale mogło być już po meczu. Liczę na większą skuteczność w drugiej połowie
Hitomi 22.12.2017 21:38 #
Wszyscy na tym boisku chyba już o świętach myślą
Razack 22.12.2017 21:40 #
Jest dobrze mogło być bardzo dobrze ale nie narzekajmy... obiektywnie patrząc to Nam się bardziej chce także jest ok...co do sytuacji bramkowych to non stop nie będziemy strzelać wszystkiego co mamy...
Klopp12 22.12.2017 21:40 #
wesam
Następnym razem ? żeby się nie zemściło tak jak w meczu ze Evertonem
madman99 22.12.2017 21:40 #
gramy świetnie, ale jak nie ma się do kogo dojebać to swołocz się do Mane przypier..la
kubaburza 22.12.2017 21:40 #
Pitero jest róznica między nie trafieniem w sytuacji 1 na 1 a jakimś pajacowaniem nożycami jak można normalnie trafić..
radoLFC 22.12.2017 21:41 #
Salah zjebał ile trzeba teraz już strzeli
marcinekk93 22.12.2017 21:42 #
Mane z Salahem pod bramką nie widzą siebie nawzajem. Wpakowaliby z tych akcji dwie bramki i w drugiej połowie mogliby sobie gwiazdorzyć, a tak musimy się męczyć, bo 1:0 to żadna zaliczka dla Liverpoolu.
Klopp12 22.12.2017 21:42 #
kubaburza
Święte słowa ! pod publiczkę to sobie niech idzie do cyrku tak robić.
kulsky 22.12.2017 21:44 #
jakim cudem salah ma 20 bramek z takim wykończeniem haha. Może się ogarnie w drugiej połowie razem z Mane, bo powinno byc już minimum 3-0.
Izzy 22.12.2017 21:44 #
Byleby znów nie dopadła nas słynna przepowiednia Szpakowskiego "Niewykorzystane sytuacje się mszczą"